Aktualności

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

W jakich rolach możemy się spełniać? Co sprawia, że czujemy się w grupie dobrze? Ile, w budowaniu społecznych relacji, zależy od nas samych? Tego m.in. dowiecie się z nowego wydania Gazety Wodzisławskiej.

Filmowe podróże

Czas na filmowe podróże. Tym razem zapraszamy w wyprawę nietypową, bo widzianą oczami… kotów. Głośne i kolorowe tureckie miasto pełne fascynujących historii - Stambuł to cel naszej filmowej wyprawy.

WCK realizuje akcję #siećzkulturąwdomu

Parafrazując powiedzenie o górze, która nie może przyjść do Mahometa, WCK nieprzerwanie umożliwia swoim dotychczasowym odbiorcom dostęp do kultury, ale na nieco innych niż do tej pory zasadach, bo całkowicie w „onlajnie”. Wszystko dzięki akcji #siećzkulturąwdomu, którą Wodzisławskie Centrum Kultury z powodzeniem realizuje od marca br.

Ekologiczna inwestycja w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury rozstrzygnęło przetarg oraz podpisało umowę na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Inwestycja prowadzona przez placówkę jest częścią miejskiego projektu współfinansowanego w 85 procentach przez Unię Europejską.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

Na naszym kanale YouTube znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji. Od fragmentów koncertów gwiazd, które gościły na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury, przez spektakle grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego po kreatywne prace plastyczne. Warto zajrzeć!