Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Dobra energia popłynęła z NMNZ

Wodzisław Śląski ponownie był Najcieplejszym Miejscem na Ziemi. Na 18. edycję Festiwalu Reggae ściągnęły rzesze wielbicieli jamajskich klimatów. Johny Rockers, Dubska, Grubson, Tabu, Sidney Polak zadbali o gorącą atmosferę na Stadionie Miejskim.

W sobotę Reggae Festiwal!

24 lipca br. Wodzisław Śląski po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Osiemnasta edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia.

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej

Ukazał się lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o projekcie "Przedszkola bez granic - zwierzęta w mieście", nadchodzącym remoncie ulic Leszka i Mieszka, wydarzeniach kulturalno-sportowych. W Gazecie znajdziecie również wywiad z Rafałem Karwotem - liderem zespołu TABU.

Wakacyjne atrakcje z WCK

Warsztaty plastyczno-teatralne, zabawy i animacje, niedzielne koncerty na rynku oraz projekcje filmowe - tak w skrócie prezentuje się program sierpniowych atrakcji przygotowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach „Akcji lato".

Z Reggae Festiwalu wrócicie Komunikacją Miejską

Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal od kilkunastu lat przyciąga do naszego miasta rzesze fanów jamajskich klimatów. W tym roku miasto ponownie zadbało o to, by osoby bawiące się na festiwalu mogły bezpłatnie wrócić do domów zmodyfikowanymi liniami Komunikacji Miejskiej.

To będzie „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi”

Przed nami najcieplejszy dzień w roku. To za sprawą wydarzenia, które od lat przyciągało tłumy do Wodzisławia Śląskiego. W tym roku nie może być inaczej. Przed nami 18. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu”. Widzimy się 24 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Całość poprowadzi Cheeba.