Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Poznaj nasze propozycje na styczeń

Nowy Rok będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Sam styczeń to moc koncertów, ciekawe propozycje na kreatywne ferie zimowe oraz wiele seansów w Kinie Pegaz.

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają na nowy kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Nowa grupa startuje 18 stycznia, w środę o godz. 20:15. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Gala "Fedrowani w godce" [FOTORELACJA]

O kondycję "ślonski godki" nie musimy się martwić i to udowodniło prawie 70 zgłoszeń do konkursu "Fedrowani w godce". W sobotę, 17 grudnia mogliśmy poznać tych najlepszych z najlepszych.

Pan Magiczny Show w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”, który odbędzie się w ramach "Rodzinnych Spotkań z Teatrem" już w niedzielę, 19 lutego o godz. 16:00.

Ralph Kaminski w WCK

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. Z nim i z jego twórczością będziemy mieli okazję się spotkać podczas koncertu w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ten już 10 lutego o 20:00.

Już w najbliższą sobotę Gala "Fedrowani w godce"

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Koncert galowy z udziałem laureatów 12. edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce” odbędzie się 17 grudnia o godz. 16:00.