Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Koncert Wojciecha Ciuraja online z WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert online w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Tym razem na ekranach zobaczymy Wojciecha Ciuraja z zespołem. Już w poniedziałek, 7 września o 19:00 warto być na Facebooku WCK lub na kanale YouTube.

„Zielony Kopciuszek”

W ostatnią niedzielę miesiąca, 27 września w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się interaktywny spektakl muzyczny „Zielony Kopciuszek”. Przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska rozpocznie się o godz. 16:00. A wszystko to w ramach cieszącego się od lat sporym powodzeniem cyklu Rodzinne Spotkania z Teatrem.

Wrześniowe wydarzenia w WCK

Koncert Eleni, spektakl w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów oraz koncert „Fortepian w ciemności” to tylko niektóre propozycje Wodzisławskiego Centrum Kultury na nadchodzący miesiąc.

Zwroty biletów

Zwroty za bilety zakupione na wrześniowe wydarzenia kulturalne przyjmowane będą w godzinach pracy kasy Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Blend online w WCK

Szykuje się mocne, rockowe uderzenie! Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert online w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Tym razem na ekranach zobaczymy charyzmatyczną rockową kapelę Blend. Już 27 sierpnia o 19:00 warto być na Facebooku placówki lub na kanale YouTube.

Kino Pegaz zaprasza

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na sierpniowe seanse. Bogata oferta filmowa zaplanowana na ten miesiąc, to ciekawe tytuły dla widzów w każdym wieku.

Przebojowe Kokoszyczanki na scenie WCK

Miało być energetycznie, z przytupem i dokładnie tak było. 5 sierpnia na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury koncertowo zaprezentował się zespół Kokoszyczanki. Artystkom towarzyszyła wspaniała grupa muzyczna Restart. Była to kolejna odsłona wydarzenia online, w ramach akcji #siećzkulturąwdomu, którą realizuje WCK.