Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Premiera spektaklu @dkleJEŃCY

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy pokaz spektaklu pt. „@dkleJEŃCY” w wykonaniu Teatru Szydło. Przedstawienie skupia się na temacie uzależnienia od Internetu i obecności w mediach społecznościowych oraz zagrożeń płynących z zacierania się granic pomiędzy światem online i offline. Spektakl odbędzie się 26 marca 2023 o godz. 16:00.

5. edycja zawodów Akrobreak Masters w marcu w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 5. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 25 marca br.

Terapia ruchem, czyli rozwojowe warsztaty

Jak co miesiąc, tak i w kwietniu w ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury nie może zabraknąć warsztatów „Uwolnij ciało” z Małgorzatą Karwot. Ruchowe zajęcia rozwojowe dla młodzieży i dorosłych odbędą się 1 kwietnia, w sobotę o godz. 15:00.

Weź głęboki oddech z instruktorką jogi

W wiosennej ramówce warsztatów z cyklu „Tu i teraz” Wodzisławskie Centrum Kultury stawia na ruch, dobre samopoczucie i pozytywną energię. Wszystkie te założenia spełniają nowe warsztaty, zatytułowane „Oddech, ruch, umysł”, które odbędą się 15 kwietnia o godz. 15.00.

Poznaj nasze propozycje na kwiecień

Szereg warsztatów, występów stad'upowych i spektakli Amatorskiego Ruchu Artystycznego - tak upłynie nam kwiecień w Wodzisławskim Centrum Kultury. Nie zabraknie również ciekawych propozycji filmowych w Pegazie.

Orkiestra Rozrywkowa z dedykacją dla Pań [FOTORELACJA]

W niedzielę, 12 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się koncert Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, który na długo pozostanie w pamięci publiczności. Dedykowane wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet wydarzenie wypełniło salę widowiskową po brzegi. Po koncercie publiczność została zaproszona na słodki poczęstunek.

Premiera spektaklu "NIEbo" Teatru Tańcu Memento

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu „NIEbo” w wykonaniu Teatru Tańca Memento. Ta odbędzie się 23 kwietnia o godz. 16:00. Przedstawienie w konwencji teatru tańca wykona najstarsza grupa Memento.