Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Zareklamuj się w Gazecie Wodzisławskiej

„Gazeta Wodzisławska” jest bezpłatnym miesięcznikiem społeczno-kulturalnym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Jej nakład wynosi 8 tysięcy egzemplarzy. W swojej ofercie GW oferuje szereg możliwości reklamowych od drobnych ogłoszeń po reklamy długoterminowe.

Just Friends na onlajnie [FOTORELACJA]

Repertuar popowy z elementami jazzu i funky zaprezentowali: pianista, Tomasz Pala oraz saksofonista, Patrycjusz Cyran. Duet pn. Just Friends wystąpił na wodzisławskiej scenie 22 kwietnia, a ich występ transmitowany był na żywo w Internecie na kanałach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Kwartet saksofonowy na onlajnie

Jest ich czterech, łączy ich miłość do muzyki, wiele wspólnych muzycznych projektów i pasja grania na tym niezwykłym instrumencie, jakim jest saksofon. Saksoholicy, bo o nich mowa, pojawią się na Waszych ekranach w środę, 5 maja o godzinie 18:30. Wydarzenie dostępne będzie podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Internecie na kanałach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

Trwa dystrybucja kwietniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o punktach szczepień powszechnych, dotacjach do wymiany źródeł ogrzewania, rekrutacji do Publicznych Przedszkoli oraz remontach obiektów należących do miejskich zasobów.

Chwila Nieuwagi na onlajnie w WCK

Folk, jazz i poezja – ten zespół łączy te wszystkie nurty, konsekwentnie tworząc własny, niepowtarzalny styl. Mowa o zespole Chwila Nieuwagi, który już 28 kwietnia o 19:00 będzie gościł na Waszych ekranach. Koncert pn. „Miszung” WCK bezpłatnie udostępni na swoich kanałach w Internecie.

Środek tygodnia z dobrym koncertem

Już w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Just Friends – duetu saksofonisty i pianisty. Wydarzenie dostępne będzie podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Internecie.

Wyjątkowy koncert Mirażu

W poniedziałek, 10 maja o godz. 18:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert dedykowany grupie seniorek, czyli najstarszych tancerek Zespołu Tanecznego Miraż. Koncert będzie miał charakter wieńczący lata nauki i pracy 2009-2020 w Mirażu w grupach dziecięcych i juniorskich. Podczas koncertu nie zabraknie pokazów tanecznych i wspomnień.

Nowe terminy [WAŻNE]

W związku z przedłużeniem okresu tymczasowego zawieszenia bieżącej działalności w zakresie organizacji stacjonarnych wydarzeń kulturalnych oraz projekcji kinowych, Wodzisławskie Centrum Kultury podaje nowe terminy wydarzeń zaplanowanych wcześniej na końcówkę kwietnia.