Aktualności

Muzyczny pojedynek w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy koncert z cyklu "Rodzinnych spotkań z muzyką". W niedzielę, 8 listopada o godz. 16:00 odbędzie się „Pojedynek na dźwięki” w wykonaniu Filharmonii Śląskiej. To iście muzyczne wydarzenie będzie nie lada gratką dla całych rodzin.

Stworzą obrazy z mchu

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę warsztatów z cyklu „Tu i teraz”. W piątek, 27 listopada o godz.17:00 odbędą się warsztaty tworzenia obrazu z mchu.

Odwołane "Muzyczne Spotkania Seniorów"

Główny organizator koncertu, Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, podjął decyzję o odwołaniu najbliższego "Muzycznego Spotkania Seniorów" w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie to planowane było na 26 października br.

Beaujolais nouveau w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w warsztatach winiarskich, które odbędą się w sobotę, 21 listopada o godz. 17:00, organizowanych w ramach obchodów corocznego święta Beaujolais Nouveau.

Masz bilet? Zmiany!

W związku z wprowadzeniem w całym kraju żółtej strefy, koncert zespołu Ørganek może odbyć się dla 25% publiczności. Z uwagi na to, widownia została podzielona na dwa koncerty o różnych porach.

Francuska delegacja w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury odwiedzili goście z francuskiego Rive de Gier. Wydarzenie, które miało miejsce 14 października, jest pokłosiem umowy o współpracy kulturalnej pomiędzy WCK a Teatrem L'Imprimerie.

„Wojtyła. Śledztwo” w Kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na kolejny seans z popularnego Cyklu Filmów Religijnych. Tym razem widzowie zobaczą film pt. „Wojtyła. Śledztwo”.