Aktualności

Ekologiczna inwestycja w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury rozstrzygnęło przetarg oraz podpisało umowę na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Inwestycja prowadzona przez placówkę jest częścią miejskiego projektu współfinansowanego w 85 procentach przez Unię Europejską.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

Na naszym kanale YouTube znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji. Od fragmentów koncertów gwiazd, które gościły na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury, przez spektakle grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego po kreatywne prace plastyczne. Warto zajrzeć!

Filmowe podróże cz.2

Przed Wami kolejna propozycja filmowej podróży. Tym razem polecamy piękne kadry z górskiej wioski na Bałkanach. Poruszająca opowieść o życiu w zgodzie z naturą, którą pokocha każde pokolenie czyli „Kraina miodu”.

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

Zachęcamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. Tym razem znajdziecie w nim wiele istotnych informacji związanych z pandemią koronawirusa i tego, jak w tej szczególnej sytuacji żyje się w Wodzisławiu Śląskim.

Fotowoltaika na dach WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury ogłosiło przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Zadanie realizowane jest w ramach miejskiego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Termin składania ofert upływa 30 kwietnia br.

Nowy termin koncertu Eleni!

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią, kołyszą i wzruszają wielu. Już 10 września na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi Eleni.