Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Repertuar kina Pegaz na kwiecień

Co zobaczymy w kwietniu na ekranie wodzisławskiego kina? Sporo ciekawych tytułów, z których można wybrać coś dla siebie. Pegaz wyświetli między innymi „Strefę interesów” – polsko-brytyjsko-amerykańską koprodukcję, która zdobyła dwa Oscary. Nie zabraknie też polskiej komedii „Sami swoi. Początek”. W repertuarze znalazła się też kontrowersyjna „Biała odwaga”, komedia „Test na teściów” oraz „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Dla małych widzów Pegaza przygotowano premierę animacji „Kicia Kocia w przedszkolu” oraz film familijny „Szkoła magicznych zwierząt: Tajemnica szkolnego podwórka”.

Warsztaty tworzenia zawieszek i wosków sojowych

Inspirujących spotkań z rękodziełem dla młodzieży i dorosłych w Wodzisławskim Centrum Kultury ciąg dalszy. Tym razem, na życzenie uczestników poprzedniego spotkania z cyklu „Tu i teraz", zapraszamy na warsztaty tworzenia zawieszek i wosków sojowych. Ponowne spotkanie prowadzone przez firmę Lume Candles odbędzie się 5 kwietnia o godz. 17.00.

Dwa złote medale dla KTT SPIN

W niedzielę, 10 marca Klub Tańca Towarzyskiego SPIN reprezentował Wodzisławskie Centrum Kultury oraz miasto Wodzisław Śląski na ogólnopolskich zawodach tanecznych pn. Mistralove Grand Prix Formacji i Mini- formacji w Kędzierzynie-Koźlu. Start wodzisławskich tancerzy zaowocował dwoma złotymi medalami.

Akrobreak Masters - harmonogram

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 7. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 16 marca (sobota) br.