Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Forward Girls & The Grooz Boys [FOTORELACJA]

Zespół Forward Girls & The Grooz Boys w pięknie wymyślonych aranżacjach znanych utworów, porywająco zaprezentował się na wodzisławskim rynku. Była to kolejna odsłona wydarzenia "Brzmienie lata". Koncert odbył się 22 sierpnia 2021 r.

Raz Dwa Trzy w WCK

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 25 listopada o 18:00. Bilety już w sprzedaży.

Muzyka dla smyka – nowe zajęcia w WCK

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. Są doskonałym pomysłem na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach przy tym świetnie się bawiąc.

Przedpremierowo w Pegazie

Zapowiada się dobre kino w świetnej obsadzie i to w przedpremierowych pokazach! Kino Pegaz zaprasza 27-29 sierpnia na seanse "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Film zobaczymy przed jego oficjalną premierą. Na wielkim ekranie takie gwiazdy jak Ogrodnik, Więckiewicz, Zawierucha czy Bołądź.

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają na długo wyczekiwany nowy kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Pierwsze zajęcia odbędą się 21 września, we wtorek o godz. 20:15. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Nominacje do nagrody "Marka- Śląskie"

Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia oraz Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal otrzymały nominację do nagrody “Marka - Śląskie” w kategorii Kultura. O tym, do kogo ostatecznie trafią nagrody oraz wyróżnienia, dowiemy się już 4 września. Trzymajcie kciuki za nas i za pozostałych nominowanych z naszego miasta

To będzie jazzowa niedziela z WCK

Najbliższa koncertowa niedziela na rynku upłynie nam w klimacie jazzu, w który wprowadzą nas muzycy z South Silesian Brass Band. Wszystko w ramach cyklu “Brzmienie lata” organizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury.