Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Zapachniało przeróżnymi aromatami

W Wodzisławskim Centrum Kultury zapachniało przeróżnymi aromatami. Wszystko za sprawą warsztatów "Życie w zgodzie z naturą", podczas których uczestnicy wykonywali ekologiczne tabliczki florenckie z wosku sojowego z olejkami i suszonymi ziołami.

Warsztaty winiarskie w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w warsztatach winiarskich, które odbędą się w sobotę, 25 listopada o godz. 17:00, organizowanych w ramach cyklu „Tu i teraz”.

Przegląd filmów Wima Wendersa w Pegazie

Wodzisławskie Centrum Kultury wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych zapraszają na wyjątkowy cykl, który pozwoli szerokiemu gronu odbiorców zapoznać się z twórczością mistrza kina drogi na dużym ekranie. Kino Pegaz w listopadzie pokaże widzom pięć filmów Wima Wendersa.

Świąteczna skarpeta - warsztaty z szycia na maszynie dla dzieci

Nic nie sprawia dzieciom większej frajdy, niż samodzielne wykonanie ozdoby świątecznej, która może być świetnym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby bądź oryginalną dekoracją. Sposobność na jej zrobienie, a dokładniej uszycie na maszynie, dzieciaki będą miały już 25 listopada o godz. 14:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kabaret Hrabi w programie Ariaci

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna. To wszystko już 9 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury.