Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged [FOTOGALERIA]

Wyjątkowy, akustyczny, pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western, czyli Krzysztof Zalewski na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Dodatkowo bardzo efektowna sekcja dęta i gość specjalny - o aksamitnym głosie - Kasia Kurzawska. Wielkie brawa! Życzmy sobie tylko takich doznań muzycznych - poezja.

Poćwicz piękne pisanie w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne warsztaty kaligrafii w ramach cyklu „Tu i teraz”. Spotkanie poświęcone sztuce pięknego pisania odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 10.00.

Poznaj program na kwiecień

Kwiecień w Wodzisławskim Centrum Kultury to nie lada gratka dla fanów dobrej muzyki. Na wodzisławskiej scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged oraz Kortez w projekcie Kortez Kwadro Tour. Obok tego czekają na Was warsztaty, propozycje teatralne grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego "ARA" oraz występ zawodowego komika - Marcina Zbigniewa Wojciecha.

Warsztaty z wielkanocnym jajem w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”, dedykowane młodzieży i dorosłym. Trzygodzinne spotkanie, podczas którego uczestnicy własnoręcznie wykonają ozdobę wielkanocną, odbędzie się 9 kwietnia, w sobotę o godz. 10:00.

Zawody Akrobreak Masters za nami [FOTORELACJA]

Oni zaprzeczyli prawu grawitacji! 172 zawodników stanęło do równej walki o najwyższe trofea! Za nami 3. edycja Akrobreak Masters, czyli zawodów z akrobatyki tanecznej, której pomysłodawcą jest nasz utalentowany instruktor Marcin Kost. Wydarzenie miało miejsce 26 marca.