Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

DzieJesie(ń) Festiwal [FOTORELACJA]

To był festiwal bogaty w jesienne smaki, kolory i zapachy. Prawdziwa uczta dla duszy i ciała. DzieJesie(ń) Festiwal, bo o nim mowa było interaktywnym spotkaniem m.in. z winiarzami, sprzedawcami serów, olejów. Obok tego nie obyło się bez koncertów, kreatywnych warsztatów oraz innych atrakcji dla całych rodzin. To wszystko odbyło się 25 września 2021 na płycie Rynku.

Zabawy wokół kina w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat na zajęcia z cyklu „Zabawy wokół kina”. Warsztaty plastyczne z bohaterami filmu „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła” odbędą się 9 października, w sobotę o godz. 14.00, a zaraz po nich, o godz. 15.00 można będzie śledzić ich losy w Kinie Pegaz podczas seansu filmowego.

ZPiT Vladislavia czeka właśnie na Ciebie [NABORY]

Zasil szeregi jednego z najprężniej działających zespołów Amatorski Ruch Artystyczny w WCK. Dołącz do zdobywców tytułu "Marka-Śląskie"! Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia" czeka właśnie na Ciebie! Trwają zapisy online poprzez strefazajec.pl od 20-30 września.

Poczuj i uwolnij swoje ciało

Ciało, oddech, taniec – każde z osobna, znaczy wiele. Ale siła drzemiąca w nich razem, połączona w jedno, uwalnia potężne pokłady energii. Chcesz się o tym przekonać? Wybierz się na warsztaty z cyklu „Tu i teraz” do Wodzisławskiego Centrum Kultury. I poczuj siebie!

Kino Seniora w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza seniorów na wrześniowy seans do Kina Pegaz. W ostatni wtorek miesiąca, 28 września o 11:00 zobaczymy polską komedię: „Zupa nic". To zabawna opowieść o rodzinie, żyjącej w czasach PRL-u.

Poznaj program na październik

Wodzisławskie Centrum Kultury poleca się w październiku z imprezami estradowymi, hitowymi tytułami filmowymi oraz ciekawymi propozycjami warsztatowymi dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

KTT Spin zaprasza w swe szeregi

Klub Tańca Towarzyskiego "Spin" tworzy nową grupę w sekcji tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy do końca września. Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 17:00 na sali widowiskowej WCK.

DzieJesie(ń) Festiwal. Poznaj program wydarzenia

Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było. Przed nami festiwal bogaty w jesienne smaki, kolory i zapachy. Prawdziwa uczta dla duszy i ciała. DzieJesie(ń) Festiwal, bo o nim mowa, to interaktywne spotkania m.in. z winiarzami, sprzedawcami serów, olejów, koncerty, warsztaty oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin. To wszystko odbędzie się już 25 września na płycie Rynku.