Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Nowy termin koncertu Eleni

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 24 maja o godzinie 18:00 i 20:15 z dedykacją dla mam na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

Kabaret Młodych Panów teatralnie [FOTORELACJA]

To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Taką formę rozrywki zaproponował Kabaret Młodych Panów w WCK. Lany poniedziałek albo "Góro Tsy", to teatralne show, które dostarczyło publiczności wiele powodów do uśmiechu. Rzecz działa się 28 lutego oraz 1 marca na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Poznaj program na marzec

Kabaret, koncert a może spektakl dla dzieci? W marcu mamy sporo interesujących wydarzeń. I choć mówi się, że w marcu jak w garncu to w Wodzisławskim Centrum Kultury zawsze będzie Wam miło, koncertowo i... po drodze. Poznajcie nasze propozycje.

Wiosenny kurs salsy kubańskiej i bachaty

Jeśli energia wyzwalana w tańcu daje ci niesamowita satysfakcję, skorzystaj z propozycji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Poznaj tajniki energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty podczas wiosennego kursu od podstaw.

Zacznij weekend od dobrego koncertu

Już w najbliższy piątek zapraszamy na kolejne wydarzenie na onlajnie. Tym razem w roli głównej wodzisławski zespół The Thinners. Grupa zaprezentuje utwory z obu płyt. Koncert odbędzie się podczas bezpłatnej transmisji na żywo w internecie.

Nowy numer "Gazety Wodzisławskiej"

Nowy, lutowy numer "Gazety Wodzisławskiej" jest już dostępny. W numerze piszemy m.in. o pomysłach na Rynek, naborach do szkół i przedszkoli, konsultacjach społecznych, wydarzeniach w mieście i wyjątkowych mieszkańcach.

Gala Tanecza MIX po raz 19 w WCK

W związku z przedłużeniem rozszerzonych obostrzeń związanych z panującą pandemią Covid-19 m.in. na domy kultury Wodzisławskie Centrum Kultury podjęło decyzję o przeniesieniu terminu 19. Gali Tanecznej MIX z 18 kwietnia na 16 maja 2021 r.