Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Marcowe tytuły w Pegazie

Coś dla lubiących się pośmiać, wzruszyć, coś dla dzieci oraz dla koneserów – marcowy repertuar kina Pegaz zapowiada się bardzo ciekawie.

Poznaj nasze propozycje na marzec

Marzec w Wodzisławskim Centrum Kultury i już wiadomo, że będzie się sporo działo! To miesiąc, w którym na naszej scenie zagości muzyczna petarda KARAŚ/ROGUCKI oraz zawodowy kabareciarz Roman Żurek. Nie zabraknie wydarzeń dedykowanym paniom z okazji ich święta.

„Piękna strona kobiety” – warsztaty i pokaz makijażu w WCK

Makijaż, który podkreśla naturalne piękno, a jednocześnie jego wykonanie nie zajmuje wiele czasu - brzmi cudownie, prawda? Może tak być, jeśli zgłębi się odpowiednie tajniki sztuki makijażu i umiejętnie wykorzysta dobrane kosmetyki. A tego wszystkiego można będzie dowiedzieć się już 18 marca podczas warsztatów i pokazu makijażu „Piękna strona kobiety”.

Za nami "Pan Magiczny Show" [FOTORELACJA]

Królik z kapelusza? Lewitujący stolik? Pojawiające się znikąd przedmioty?! Ale jak on to zrobił? Niestety ciągle nie wiemy, ale pozostajemy pod wielkim wrażeniem pokazu iluzjonisty Pana Magicznego, który odbył się 19 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Magia wciągnęła nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

21. Wodzisławska Gala Taneczna MIX

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 21. Wodzisławską Galę Taneczną MIX, zawody dla zespołw tanecznych o randze ogólnopolskiej. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 maja br.

Spektakl „Najsłodszy owoc” w WCK

Czy u sąsiada za ścianą lepiej? Przekonajcie się na spektaklu „Najsłodszy owoc”, który odbędzie się już 26 maja w Wodzisławskim Centrum Kultury. Fantastyczny scenariusz, doskonała obsada i świetna reżyseria gwarantują niezapomnianą zabawę, pozostawiając jednocześnie widzom odrobinę miejsca na refleksje.

Premiera „Moje, nie moje” Teatru Szydełko

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na premierę spektaklu „Moje nie moje” w wykonaniu Teatru Szydełko, która będzie miała miejsce 25 lutego o godz.16:00. Ta pełna uroku historia rozbawi i wzruszy zarówno małych, jak i dorosłych widzów. Treść spektaklu jest odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Nie Dejmy Sie wyróżnieni na Jura Senior Festiwal

Artystyczna Rodzinka Seniorów „Nie Dejmy Sie” w ubiegłą niedzielę 12 lutego br. otrzymała wyróżnienie podczas Jura Senior Festiwal w Porębie. Zespół reprezentował Wodzisławskie Centrum Kultury i miasto Wodzisław Śląski. Sukces jest niemały, ponieważ grupa została wyróżniona spośród 28 różnych zespołów ze Śląska i Małopolski.