Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

KTT Spin z podwójnym złotem

KTT Spin z Amatorski Ruch Artystyczny w WCK zdobył podwójnie złoty! W ubiegłą sobotę, 8 czerwca dwie kobiece formacje brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym Rhythm&Style w Rybniku-Niedobczycach.

Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na szóstą Galę Akrobreak, 19 czerwca, w środę na godz. 18:30. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

Klasyki studia Ghibli w Pegazie

Kultowe produkcje japońskiego studia animacyjnego powracają do kin! Niektóre z nich polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie po raz pierwszy. Zapraszamy do wodzisławskiego kina Pegaz na spotkanie z bohaterami stworzonymi z nieokiełznanej wyobraźni twórców Ghibli.

Rodzinny Festyn "Na sportowo" już 15 czerwca

Majówką rozpoczęliśmy sezon imprez plenerowych, a to oznacza również start cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto", z którym powracamy tego lata. Pierwsza z dziewięciu zaplanowanych imprez odbędzie się w sobotę, 15 czerwca br. w dzielnicy Jedłownik Szyb. Rodzinny Festyn "Na sportowo" będzie doskonałą okazją nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale także integracji w przyjaznej atmosferze.

Smerfy na scenie WCK [FOTORELACJA]

Radość na widowni, energia na scenie, oklaski, wspólne śpiewanie i dobra zabawa... Właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka ze Smerfami w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia autorstwa Agnieszki Kozieskiej

20 medali dla zespołu Miraż w Mysłowicach

9 złotych medali, 6 srebrnych medali oraz 5 brązowych, ten spektakularny wynik należy do zespołu Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Zespół przywiózł worek pełen nagród z II Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Fun&Dance w Mysłowicach.