Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Tabu na wodzisławskiej scenie

Dobra energia popłynie z wodzisławskiej sceny. To za sprawą zespołu, który swoją charyzmą i muzycznym flow niesie tłumy. Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 28 maja.

Kabaret Smile rozbawi wodzisławską publiczność

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz”. Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 11 czerwca, w piątek, na godzinę 17:30 lub 20:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.

"ImproWizja" w wykonaniu Memento [FOTORELACJA]

Ależ to była moc! Tym występem Teatr Tańca Memento udowodnił, że w improwizacja nie jest im obca. Byliśmy świadkami świetnego tanecznego show, które doskonale wprowadziło nas w świat pełen wrażliwości i nieoczywistych emocji.

Już dziś taneczny stream!

Improwizowane widowisko taneczne w wykonaniu artystów z Teatru Tańca Memento to kolejna, dobra propozycja Wodzisławskiego Centrum Kultury, którą będzie można zobaczyć w sieci w poniedziałkowy wieczór, 15 lutego o godz. 19.00. Transmisja jest bezpłatna.

„Otwieramy się na Was!”

Po długiej przerwie i działaniach w sieci Wodzisławskie Centrum Kultury wraca do stacjonarnego repertuaru. W najbliższym czasie obok seansów Kina Pegaz placówka zaprosi między innymi na długo wyczekiwany występ Kabaretu Młodych Panów.

Walentynkowy weekend w Pegazie

W nadchodzący weekend (12-14 luty) wodzisławskie kino zaprasza na seanse. Specjalnie na Walentynki zaplanowano dwa polskie filmy.

KOSA „COOLturalnym gościem" [FOTORELACJA]

Historia Kazimierza Kosy Rychlikowskiego to przykład na to, jak pasja może wpływać na kształtowanie się życia człowieka i jego późniejsze wybory. O początkach fascynacji sztuką tatuażu, a także pomyśle stworzenia unikatowego miejsca w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego założyciel SPEAK IN COLOR Studio Tatuażu podzielił się z nami podczas kolejnej odsłony cyklu „COOLturalny gość WCK”.