Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Karaś/Rogucki na wodzisławskiej scenie

Karaś/Rogucki wyruszyli w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. Już 10 marca trafią ze swoim najnowszym materiałem muzycznym na scenę Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tego nie możecie przegapić!

„Opiekun” na ekranie Pegaza

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seans z Cyklu Filmów Religijnych: „Opiekun”. Jest to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o św. Józefie.

Za nami specjalna edycja "Uwolnij ciało" [FOTORELACJA]

Jak miło i przyjemnie spędzić popołudnie? Dyskusja o kobiecości przy pysznej kawie, warsztaty rozluźniające ciało i dające wewnętrzne ukojenie, niespodzianki w postaci kosmetyków, i testerów... Brzmi dobrze? I tak było.

FESTIWAL KARAOKE „ŚpiewaMY” już wkrótce!

VI edycja Festiwalu ŚpiewaMY odbędzie się 19 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury. Festiwal w całości poświęcony osobom z różnymi niepełnosprawnościami idealnie wpisuje się w kulturalne funkcjonowanie mieszkańców regionu.

Miraż z WCK otworzył worek z medalami

Wodzisławski zespół taneczny Miraż w miniony weekend wziął udział w dwóch turniejach tańca i wrócił z nich z dużymi sukcesami. Działający w Wodzisławskim Centrum Kultury zespół otworzył worek z medalami.

Polecamy: Spotkanie autorskie

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, informujemy, że Starostwo we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Pszowa oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubomi zaprasza na kolejne spotkania autorskie z Pawłem Porwołem na temat jego najnowszej publikacji pt. "Tropem legend. Zamczysko na Kotówce".

Mama Na Obrotach w WCK

Znana między innymi z TikToka Mama Na Obrotach ruszyła z własną trasą stand-upową. W Wodzisławskim Centrum Kultury pojawi się 22 kwietnia o godz. 17:00 z programem „Mój pierwszy raz”. Bilety już w sprzedaży.