Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN pn. „Taniec jest O.K.”, który odbędzie się 20 czerwca, w niedzielę o 17:00 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Eleni - dziś 18:00 i 20:15

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 18 czerwca o godzinie 18:00 i 20:15 na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

Rodzinne Spotkania z Teatrem [FOTORELACJA]

Czerwcowe „Rodzinne spotkania z teatrem” były naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. O niezapomniane przeżycia zadbał magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawił w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Coolturalny gość WCK [FOTORELACJA]

„Metamorfoza wizerunkowa, mimo że zewnętrzna, zaczyna się od środka” - słowa te są celną puentą wczorajszego spotkania z Nikoletą Ojcowicz-Kost, zorganizowanego w ramach cyklu „COOLturalny gość WCK”.

Długi weekend w kinie Pegaz

Miłośników filmów na dużym ekranie zapraszamy do wodzisławskiego kina. W długi weekend nie zabraknie propozycji dla dzieci jak i filmów dla dorosłych.

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 1 czerwca o 12:00 wodzisławskie kino zaprasza na seans oscarowej animacji „Co w duszy gra”.

Zawody z akrobatyki tanecznej [WYNIKI]

W ubiegłą niedzielę, 31 maja w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyły się pierwsze zawody z akrobatyki tanecznej organizowane przez firmę Akrobreak przy współorganizacji WCK. W wydarzeniu wzięło udział 54 zawodników. Poziom był bardzo wysoki, a zawodnicy doskonale przygotowani.