Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa [FOTORELACJA]

Ależ to było wydarzenie! Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wspólnie z Piotrem Kupichą i zespołem Feel rozgrzała do czerwoności publiczność. „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy „Mój dom” w połączeniu orkiestry i zespołu zachwyciła. Owacjom publiczności nie było końca. Zobaczcie jak wyglądała ta niesamowita fuzja muzyczna!

Tancerki Mirażu nagrodzone na Viverso

Tancerki zespołu Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury zdobyły złoty i srebrny medal podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca VIVERSO 2022, który odbył się w Rybniku 19-20.3.2022 r.

Weekendowe kalendarium wydarzeń WCK

Spotkaj się z nami w ten weekend. Obok propozycji kinowych jest też ta koncertowa, na którą wszyscy czekamy - występ zespołu Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową.

3. edycja zawodów Akrobreak Masters w WCK

Już 26 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się zawody z akrobatyki tanecznej pn. "Akrobreak Masters", które WCK organizuje wspólnie z firmą Akrobreak. Impreza wystartuje o godz. 9:00 i potrwa do 19:00.

Ławeczki z mozaiką stanęły przy WCK

Przed Wodzisławskim Centrum Kultury pojawiły się dwie ławeczki zdobione mozaiką ceramiczną autorstwa Karoliny Gajewskiej, która w WCK od wielu lat prowadzi zajęcia plastyczne i ceramiczne w ramach koła Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

Spektakl „Zwier(z)ciadło” dla publiczności szkolnej

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów kl. VII – VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najnowszy spektakl teatralny pt. „Zwierciadło” w wykonaniu Teatru Tańca Memento. Wydarzenie odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz.11:00.