Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Poznaj nasze majowe propozycje

Zapraszamy do zapoznania się z programem Wodzisławskiego Centrum Kultury na maj. Nie zabraknie koncertów, stylowych spotkań czy wydarzeń na onlajnie.

Nowe terminy imprez

Wodzisławskie Centrum Kultury zgodnie z nowymi obostrzeniami w walce z wirusem COVID-19, wprowadzonymi przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, przedłuża okres tymczasowego zawieszenia bieżącej działalności w zakresie organizacji stacjonarnych wydarzeń kulturalnych oraz projekcji kinowych. Decyzja ta obowiązuje do 28 maja 2021 r.

Odbierz maseczkę ochronną

Od 26 kwietnia wodzisławianie będą mieli możliwość odebrania maseczek ochronnych. Te dostępne będą m.in. w Wodzisławskim Centrum Kultury czy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Zareklamuj się w Gazecie Wodzisławskiej

„Gazeta Wodzisławska” jest bezpłatnym miesięcznikiem społeczno-kulturalnym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Jej nakład wynosi 8 tysięcy egzemplarzy. W swojej ofercie GW oferuje szereg możliwości reklamowych od drobnych ogłoszeń po reklamy długoterminowe.

Just Friends na onlajnie [FOTORELACJA]

Repertuar popowy z elementami jazzu i funky zaprezentowali: pianista, Tomasz Pala oraz saksofonista, Patrycjusz Cyran. Duet pn. Just Friends wystąpił na wodzisławskiej scenie 22 kwietnia, a ich występ transmitowany był na żywo w Internecie na kanałach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Kwartet saksofonowy na onlajnie

Jest ich czterech, łączy ich miłość do muzyki, wiele wspólnych muzycznych projektów i pasja grania na tym niezwykłym instrumencie, jakim jest saksofon. Saksoholicy, bo o nich mowa, pojawią się na Waszych ekranach w środę, 5 maja o godzinie 18:30. Wydarzenie dostępne będzie podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Internecie na kanałach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

Trwa dystrybucja kwietniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o punktach szczepień powszechnych, dotacjach do wymiany źródeł ogrzewania, rekrutacji do Publicznych Przedszkoli oraz remontach obiektów należących do miejskich zasobów.

Chwila Nieuwagi na onlajnie w WCK

Folk, jazz i poezja – ten zespół łączy te wszystkie nurty, konsekwentnie tworząc własny, niepowtarzalny styl. Mowa o zespole Chwila Nieuwagi, który już 28 kwietnia o 19:00 będzie gościł na Waszych ekranach. Koncert pn. „Miszung” WCK bezpłatnie udostępni na swoich kanałach w Internecie.