Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

29. Koncert zespołu tanecznego Miraż

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Mirażu 23 czerwca, w środę na godzinę 15:00 oraz 18:00. Wydarzenie wieńczy sezon artystyczny zespołu. Widzowie zobaczą wszystkie grupy wiekowe na scenie w choreografiach w stylu show, jazz, modern, balet i contemporary. To będzie prawdziwa dawka tanecznego kunsztu tancerzy i ich choreografów.

Gala Akrobreak już w czerwcu

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Akrobreak 22 czerwca, we wtorek na godz. 17:00. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

Koncert Eleni [FOTORELACJA]

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które rozkołysały publiczność w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN pn. „Taniec jest O.K.”, który odbędzie się 20 czerwca, w niedzielę o 17:00 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Eleni - dziś 18:00 i 20:15

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 18 czerwca o godzinie 18:00 i 20:15 na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

Rodzinne Spotkania z Teatrem [FOTORELACJA]

Czerwcowe „Rodzinne spotkania z teatrem” były naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. O niezapomniane przeżycia zadbał magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawił w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Coolturalny gość WCK [FOTORELACJA]

„Metamorfoza wizerunkowa, mimo że zewnętrzna, zaczyna się od środka” - słowa te są celną puentą wczorajszego spotkania z Nikoletą Ojcowicz-Kost, zorganizowanego w ramach cyklu „COOLturalny gość WCK”.