Telefon: 32 455 48 55

Dzieci Cioci Kloci

zdjęcie z zajęć Dzieci Cioci Kloci

Zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Poznawanie świata, rozwijanie wyobraźni, wspomaganie rozwoju oraz integracja z rówieśnikami, to główne cele spotkań z maluchami.

Dzieci Cioci Kloci to zajęcia, podczas których najmłodsi mają okazję przebywać w gronie rówieśników, poznawać świat za pomocą zmysłów, rozwijać się i przy okazji wspaniale się bawić. Prowadzi je Monika Kubica-Skaba, animatorka, instruktor teatralny, właścicilka firmy animacyjnej "Ciocia Klocia - Kreatywna Animacja". 

- W trakcie zajęć będziemy śpiewać, tańczyć, malować, układać, tworzyć coś z niczego i nic z czegoś. Pojedziemy w dalekie podróże np. na Księżyc i w głębiny oceanu. Poznamy różne faktury, tekstury, kolory, masy, smaki. Przeprowadzimy ciekawe doświadczenia. Dowiemy się, że malować można nie tylko farbami, pędzlami po kartkach. Poznamy tańce i piosenki z różnych stron świata. Zagramy na kuchennych naczyniach. Pobawimy się tym, czym mama w domu nie pozwala. Ubrudzimy się od stóp do głów, bo dziecko brudne to dziecko szczęśliwe. Dowiemy się, gdzie mamy głowę i ręce, ile mamy nóg i że kolano czasem znika – podobnie jak łokieć. Użyjemy magicznego proszku i zamienimy się w księżniczki, rycerzy, smoki, dzikie zwierzęta i małe dinozaury. Trochę się zmęczymy, trochę nauczymy, ale na pewno będziemy się dobrze bawić! - mówi Monika Kubica-Skaba, prowadząca zajęcia.

Dzieci powinny być ubrane w wygodny strój i obuwie. Podczas zajęć istnieje ryzyko poplamienia odzieży (farby, klej itp.).

ZAPISY NA SEZON 2023/2024

  • Zapisy - dzieci 2 – 5 lat, 12 września (wtorek), godz. 9:00, 10:00, 15:30, 16:30, 17:30, sala kameralna nr 7
  • Obowiązuje wcześniejszy zapis telefoniczny nr 698 171 636 w celu wybrania grupy
  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Harmonogram zajęć: wtorki: godz. 9:00, 10:00, 15:30, 16:30, 17:30
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.