Telefon: 32 455 48 55

Dzieci Cioci Kloci

zdjęcie z zajęć Dzieci Cioci Kloci

Zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Poznawanie świata, rozwijanie wyobraźni, wspomaganie rozwoju oraz integracja z rówieśnikami, to główne cele spotkań z maluchami.

Dzieci Cioci Kloci to zajęcia, podczas których najmłodsi mają okazję przebywać w gronie rówieśników, poznawać świat za pomocą zmysłów, rozwijać się i przy okazji wspaniale się bawić. Prowadzi je Monika Kubica-Skaba, animatorka, instruktor teatralny, właścicilka firmy animacyjnej "Ciocia Klocia - Kreatywna Animacja". 

- W trakcie zajęć będziemy śpiewać, tańczyć, malować, układać, tworzyć coś z niczego i nic z czegoś. Pojedziemy w dalekie podróże np. na Księżyc i w głębiny oceanu. Poznamy różne faktury, tekstury, kolory, masy, smaki. Przeprowadzimy ciekawe doświadczenia. Dowiemy się, że malować można nie tylko farbami, pędzlami po kartkach. Poznamy tańce i piosenki z różnych stron świata. Zagramy na kuchennych naczyniach. Pobawimy się tym, czym mama w domu nie pozwala. Ubrudzimy się od stóp do głów, bo dziecko brudne to dziecko szczęśliwe. Dowiemy się, gdzie mamy głowę i ręce, ile mamy nóg i że kolano czasem znika – podobnie jak łokieć. Użyjemy magicznego proszku i zamienimy się w księżniczki, rycerzy, smoki, dzikie zwierzęta i małe dinozaury. Trochę się zmęczymy, trochę nauczymy, ale na pewno będziemy się dobrze bawić! - mówi Monika Kubica-Skaba, prowadząca zajęcia.

Dzieci powinny być ubrane w wygodny strój i obuwie. Podczas zajęć istnieje ryzyko poplamienia odzieży (farby, klej itp.).

ZAPISY NA SEZON 2021/2022 - 28 września (wtorek), sala kameralna
nr 7. Obowiązuje wcześniejszy zapis telefoniczny nr 698 171 636 i zapis w Strefie Zajęć (kliknij link) 

 

Harmonogram zajęć; wtorki WCK:

  • 9:00 I grupa
  • 10:00 II grupa
  • 14:30 III grupa
  • 15:30 IV grupa
  • 16:30 V grupa
  • 17:30 VI grupa

Cena: 450 zł za sezon płatne w 3 ratach

 

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.

Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl/zajecia.

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.

W związku z sytuacją pandemiczną związana z Covid - 19 każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - niepełnoletni uczestnik zajęć (dla rodzica)  [pdf, 57 kB]

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - pełnoletni uczestnik zajęć [pdf, 57 kB]