Instrukcja zapisu na zajęcia w Strefie Zajęć

Instrukcja "krok po kroku" w jaki sposób założyć konto, a następnie przypisać się do zajęć.

 

INSTRUKCJA ZAPISU NA ZAJĘCIA

 1. Wchodzimy na stronę www.strefazajec.pl

 2. Jeżeli jest to nasza pierwsza wizyta klikamy ZALOGUJ SIĘ I POTEM wypełniamy formularz ZAREJESTRUJ

 3. Po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ zostajemy przekierowani na stronę naszego konta.

 4. Klikamy w niebieski przycisk EDYTUJ TWÓJ PROFIL i wypełniamy formularze DANE KONTAKTOWE i ADRES ZAMIESZKANIA a następnie klikamy w przycisk ZAPISZ

 5. Potwierdzamy adres e-mail „KLIKNIJ TUTAJ” (jest zaznaczony na niebiesko)

 6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, należy go potwierdzić

 7. Jeżeli chcemy zapisać nasze dziecko lub dzieci klikamy w zielony przycisk + NOWY PROFIL DZIECKA, wypełniamy i klikamy w przycisk ZAPISZ. Proces powtarzamy do czasu wprowadzenia wszystkich dzieci.

 8. W przypadku kolejnych wizyt klikamy ZALOGUJ SIĘ (W przypadku gdy zapomnimy hasła wpisujemy w pole HASŁO jakikolwiek ciąg znaków, np. ABCDE i klikamy ZALOGUJ.)

 9. Po udanym procesie logowania klikamy w link ZAJĘCIA, na górze; w polu „wpisz aby wyszukać zajęcia” wpisujemy : LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć i klikamy „enter”

 10. Wybieramy interesujące nas zajęcia (LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć) i klikamy przycisk ZAPISZ. Kolejnym krokiem jest wybranie osoby, którą zapisujemy.

 11. Po wybraniu rodzaju płatności, grupy, wpisaniu ewentualnych uwag i zaakceptowaniu regulaminu i wymaganych zgód klikamy w przycisk ZAPISZ I OPŁAĆ.

 12. Wpłat można dokonywać poprzez PayU, tradycyjnym przelewem na konto 09124043571111001039718780 (w tytule przelewu podać imię i nazwisko uczestnika zajęć i nazwę zajęć) lub w kasie WCK.

Wodzisławskie Centrum Kultury

44-300 Wodzisław śl.

ul. ks. płk Wilhelma Kubsza 17

UWAGA: prosimy opisywać przelewy "imię i nazwisko uczestnika + nazwa zajęć + nazwa grupy" np. "Ola Kowalska, Miraż, grupa baby balet"