Telefon: 32 455 48 55

Instrukcja zapisu na zajęcia w Strefie Zajęć

Screen ze strony strefa zajęć

Instrukcja "krok po kroku" w jaki sposób założyć konto, a następnie przypisać się do zajęć.

 

INSTRUKCJA ZAPISU NA ZAJĘCIA

 1. Wchodzimy na stronę www.strefazajec.pl

 2. Jeżeli jest to nasza pierwsza wizyta klikamy ZALOGUJ SIĘ I POTEM wypełniamy formularz ZAREJESTRUJ. UWAGA! Jeśli chcemy na zajęcia zapisać dziecko, w pierwszej kolejności tworzymy swoje konto, w nastepnych krokach będziemy dodawać profil dziecka / dzieci i wprowadzać ich dane.

 3. Po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ zostajemy przekierowani na stronę naszego konta.

 4. Klikamy w niebieski przycisk EDYTUJ TWÓJ PROFIL i wypełniamy formularze DANE KONTAKTOWE i ADRES ZAMIESZKANIA a następnie klikamy w przycisk ZAPISZ. UWAGA! Podajemy swoje dane kontaktowe, telefon czy e-mail. Platforma służy do kontaktu z pełnoletnimi uczestnikami zajęć lub rodzicami /opiekunami prawnymi osób niepełnoletnich. 

 5. Potwierdzamy adres e-mail „KLIKNIJ TUTAJ” (jest zaznaczony na niebiesko)

 6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, należy go potwierdzić

 7. Jeżeli chcemy zapisać nasze dziecko lub dzieci klikamy w zielony przycisk + NOWY PROFIL DZIECKA, wypełniamy tym razem dane dziecka i klikamy w przycisk ZAPISZ. Proces powtarzamy do czasu wprowadzenia wszystkich dzieci.

 8. Po udanym procesie logowania klikamy w link ZAJĘCIA, na górze; w polu „wpisz aby wyszukać zajęcia” wpisujemy : LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć i klikamy „enter”

 9. Wybieramy interesujące nas zajęcia (LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć) i klikamy przycisk ZAPISZ. Kolejnym krokiem jest wybranie osoby, którą zapisujemy (wyświetli nam się tabela wyboru: moje imię i nazwisko, imię i nazwisko dzieci). 

 10. Po wybraniu rodzaju płatności, grupy, wpisaniu ewentualnych uwag i zaakceptowaniu regulaminu i wymaganych zgód klikamy w przycisk ZAPISZ I OPŁAĆ. Mimo, że przycisk sugeruje nam konieczność opłacenia zajęć, wybranie go, nie przekieruje nas do strony bankowości internetowej. Po prostu zakończy rejestrację. 

 11. Wpłat można dokonywać poprzez PayU, tradycyjnym przelewem na konto 09124043571111001039718780 (w tytule przelewu podać imię i nazwisko uczestnika zajęć i nazwę zajęć) lub w kasie WCK.

Wodzisławskie Centrum Kultury

44-300 Wodzisław śl.

ul. ks. płk Wilhelma Kubsza 17

UWAGA: prosimy opisywać przelewy "imię i nazwisko uczestnika + nazwa zajęć + nazwa grupy" np. "Ola Kowalska, Miraż, grupa baby balet"

12. W przypadku kolejnych wizyt klikamy ZALOGUJ SIĘ (W przypadku gdy zapomnimy hasła wpisujemy w pole HASŁO jakikolwiek ciąg znaków, np. ABCDE i klikamy ZALOGUJ.). Dalej postępujemy wg instrukcji. 

 

W razie jakichkolwiek problemów technicznych związanych z rejestracją w Strefie Zajęć, zalogowaniem się, błędami podczas wypełniania danych, koniecznością edycji prosimy o kontakt z pracownikami Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr (32) 455 48 55.