Telefon: 32 455 48 55

Instrukcja zapisu na zajęcia w Strefie Zajęć

Screen ze strony strefa zajęć

Instrukcja "krok po kroku" w jaki sposób założyć konto, a następnie przypisać się do zajęć.

 1. Wchodzimy na stronę www.strefazajec.pl

 2. Klikamy ZALOGUJ SIĘ jeśli mamy już utworzone konto w Strefie Zajęć. Nie tworzymy dodatkowego konta, nie rejestrujemy się ponownie podając inny adres mailowy itp. Wprowadza to zamieszanie i doprowadza do dublowania kont tych samych osób. 
 3. Jeżeli jest to nasza pierwsza wizyta klikamy ZALOGUJ SIĘ I POTEM wypełniamy formularz ZAREJESTRUJ. UWAGA! Jeśli chcemy na zajęcia zapisać dziecko, w pierwszej kolejności tworzymy swoje konto, w nastepnych krokach będziemy dodawać profil dziecka / dzieci i wprowadzać ich dane. Prosimy - konto należy zakładać na adresie mailowym, który jest przez nas używany. Prosimy nie zakładać kont na mailach służących do przyjmowania spamu reklamowego. Informacje, które wysyłamy są ważne;)

 4. Po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ zostajemy przekierowani na stronę naszego konta.

 5. Klikamy w niebieski przycisk EDYTUJ TWÓJ PROFIL i wypełniamy formularz DANE KONTAKTOWE i ADRES ZAMIESZKANIA, a następnie klikamy w przycisk ZAPISZ. UWAGA! Podajemy swoje dane kontaktowe, telefon czy e-mail. Platforma służy do kontaktu z pełnoletnimi uczestnikami zajęć lub rodzicami /opiekunami prawnymi osób niepełnoletnich. Nie wpisujemy tutaj telefonu czy maila do dziecka. 

 6. Potwierdzamy adres e-mail „KLIKNIJ TUTAJ” (jest zaznaczony na niebiesko)

 7. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, należy go potwierdzić

 8. Jeżeli chcemy zapisać nasze dziecko lub dzieci klikamy w zielony przycisk + NOWY PROFIL DZIECKA, wypełniamy tym razem dane dziecka i klikamy w przycisk ZAPISZ. Proces powtarzamy do czasu wprowadzenia wszystkich dzieci.

 9. Po udanym procesie logowania klikamy w link ZAJĘCIA, na górze; w polu „wpisz aby wyszukać zajęcia” wpisujemy : LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć i klikamy „enter”

 10. Wybieramy interesujące nas zajęcia (LEGOMANIACY lub inną nazwę zajęć) i klikamy przycisk ZAPISZ. Kolejnym krokiem jest wybranie osoby, którą zapisujemy (wyświetli nam się tabela wyboru: moje imię i nazwisko, imię i nazwisko dzieci). 

 11. Po wybraniu rodzaju płatności, grupy, wpisaniu ewentualnych uwag i zaakceptowaniu regulaminu i wymaganych zgód klikamy w przycisk ZAPISZ I OPŁAĆ. Mimo, że przycisk sugeruje nam konieczność opłacenia zajęć, wybranie go, nie przekieruje nas do strony bankowości internetowej. Po prostu zakończy rejestrację. Uwaga! Przed zaakceptowaniem treści regulmainu, warto go przeczytać. 

 12. Wpłat można dokonywać poprzez PayU (ta forma generuje prowizję dla klienta), tradycyjnym przelewem na konto 

  41 1240 6292 1111 0011 2233 0310 - wszystkie zespoły/ koła za wyjątkiem Mirażu, Spinu, Memento

  53 1240 4272 1111 0010 7424 7498 - Miraż

  52 1240 4272 1111 0010 7521 0435 - TT Memento 

  69 1240 4272 1111 0010 7554 4585- KTT SPIN

  (w tytule przelewu podać imię i nazwisko uczestnika zajęć i nazwę zajęć) lub w kasie WCK. Informacje na temat opłat znajdują się w zakładce <cennik zajęć>

Wodzisławskie Centrum Kultury

44-300 Wodzisław śl.

ul. ks. płk Wilhelma Kubsza 17

UWAGA: prosimy opisywać przelewy "imię i nazwisko uczestnika + nazwa zajęć + nazwa grupy" np. "Ola Kowalska, Miraż, grupa baby balet"

12. W przypadku kolejnych wizyt klikamy ZALOGUJ SIĘ (W przypadku gdy zapomnimy hasła wpisujemy w pole HASŁO jakikolwiek ciąg znaków, np. ABCDE i klikamy ZALOGUJ.). Dalej postępujemy wg instrukcji. 

 

W razie jakichkolwiek problemów technicznych związanych z rejestracją w Strefie Zajęć, zalogowaniem się, błędami podczas wypełniania danych, koniecznością edycji prosimy o kontakt z pracownikami Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr (32) 455 48 55.