Akrobreak

W Wodzisławskim Centrum Kultury od września br. odbywają się nowe zajęcia akrobatyczne Akrobreak adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Zajęcia prowadzi najlepszy bboy w Polsce Marcin Kost!

 

Akrobreak” to nowa propozycja WCK w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowana do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym i break dance’m. Zajęcia odbywają się w środy w sali kameralnej WCK. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach zaawansowania: rekreacyjnej (początkowej) i sportowej (zaawansowanej). Miesięczny koszt za udział w zajęciach wynosi 50 zł.

- Współpracujemy ze znakomitymi fachowcami i razem z nimi udaje nam się proponować atrakcyjną ofertę dla mieszkańców. Jednym z nich jest Marcin Kost, który z Wodzisławskim Centrum Kultury związany jest od kilku lat. Prowadzone przez niego zajęcia prezentują najwyższy poziom tanecznego i akrobatycznego profesjonalizmu - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Zajęcia „ Akrobreak” to niepowtarzalna okazja do szlifowania i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego i utytułowanego instruktora. Marcin Kost łączy swoją wiedzę taneczną i akrobatyczną, a także kreatywność w najbardziej zaawansowane techniki treningowe wykorzystujące minimalny zasób sprzętowy. To trener energiczny, kreatywny i wciąż aktywny tancerz, który swoją postawą potrafi zmotywować każdego do ciężkiej pracy. Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Jego największymi osiągnięciami są m.in. wygrana Redbull BCONE Poland Cypher 2018, top 16 Redbull BCONE Last Chance Cypher w Zurichu 2018, top 16 OUTBREAK Europe - Cypher King'a na Style season road to Redbull BC One Poland Cypher 2016, wygrana zawodów Vila Style w Wielkiej Brytanii, wygrana Break the Floor na Słowenii, wystąpienie na Over the top World Wide.

 

 

Zapisy na zajęcia odbywają się we września u instruktora prowadzącego. Po zapisaniu się należy dokonać internetowej rejestracji na portalu Strefazajec.pl pod linkiem:https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html