Telefon: 32 455 48 55

Akrobreak

Marcin Kost podczas akrobacji

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbywają się zajęcia akrobatyczne pn. Akrobreak adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Zajęcia prowadzi najlepszy bboy w Polsce Marcin Kost.

 

Akrobreak” to zajęcia w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym i break dance’m. Zajęcia odbywają się w środy w sali kameralnej WCK. Zajęcia prowadzone są w czterech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard, masters oraz masters+.

Zajęcia „ Akrobreak” to niepowtarzalna okazja do szlifowania i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego i utytułowanego instruktora. Marcin Kost łączy swoją wiedzę taneczną i akrobatyczną, a także kreatywność w najbardziej zaawansowane techniki treningowe wykorzystujące minimalny zasób sprzętowy. To trener energiczny, kreatywny i wciąż aktywny tancerz, który swoją postawą potrafi zmotywować każdego do ciężkiej pracy. Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Jego największymi osiągnięciami są m.in. wygrana Redbull BCONE Poland Cypher 2018, top 16 Redbull BCONE Last Chance Cypher w Zurichu 2018, top 16 OUTBREAK Europe - Cypher King'a na Style season road to Redbull BC One Poland Cypher 2016, wygrana zawodów Vila Style w Wielkiej Brytanii, wygrana Break the Floor na Słowenii, wystąpienie na Over the top World Wide.

Sekcja Akrobreak jest gospodarzem i koordynatorem zawodów akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters odbywających się w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2021 roku.

ZAPISY NA SEZON 2022/2023

  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Zapisy dotyczą dzieci od 7 do 18 roku życia. 
  • 14 września (środa) sala kameralna nr 7, godz. 16:00 – dzieci 7-11 lat początkujące grupa rekreacyjna, godz. 16:30 – dzieci 12 + lat początkujące grupa rekreacyjna, 17:00 – grupa średnio-zaawansowana typu standard, 17:30 – grupa zaawansowana typu Masters
  • Harmonogram zajęć: środy godz. 16:00 gr. rekreacyjna, 17: 00 gr. standard, 18:30 gr. masters, 20:00 soliści, czwartki godz. 19:00 gr. masters +
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć w wyznaczonym dniu i godzinie. Następnie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do grupy należy zarejestrować się w bazie uczestników za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 32 4554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl. 

Dzieci niepełnoletnie na spotkanie naborowe przychodzą z rodzicem / opiekunem prawnym.

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.