Telefon: 32 455 48 55

Zespół Taneczny Miraż

Tancerki podczas występu na scenie

Zespół specjalizuje się w tańcu nowoczesnym: show, jazz i modern dance. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień i tytułów. Jest kilkakrotnym Mistrzem Polski, wiele razy wyróżniany podczas Mistrzostw Europy i zdobywcą srebrnego i brązowego medalu na Mistrzostwach Świata.

Zespół taneczny Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 1992 roku.Instruktorami grupy są Lenka Krcova, Marcin Kost, Evegeniya Makeeva-Wyputa, Klaudia Czapka, Dominika Pławna oraz Izabela Rozmus. Grupa specjalizuje się w  tańcu modern, współczesny, show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza ponad setkę tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na nastolatkach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy). 

TRWAJĄ ZAPISY NA SEZON 2020/2021 ONLINE (KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ) https://www.strefazajec.pl/course/view/id/24786

Zapisy dla dzieci od 5 roku życia.

Grupy: BABY BALET, DZIECI I, DZIECI II, JUNIORZY, SENIORZY

Cena: baby balet 450 zł / sezon; dzieci I 600 zł /za sezon; dzieci II 750 zł za sezon; juniorzy i seniorzy 900 zł za seozn; płatne w 3 ratach

Termin: zajęcia startują 5 października br. O rozpoczęciu zajęć informują instruktorzy grupy za pośrednictwem mailingu ze strefy zajęć oraz telefonicznie. 

Harmonogram zajęć: GRAFIK NA SEZON 2020/2021 (kliknij i otwórz)

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.

Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl/zajecia.

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.

W związku z sytuacją pandemiczną związana z Covid - 19 każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - niepełnoletni uczestnik zajęć (dla rodzica)  [pdf, 57 kB]

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - pełnoletni uczestnik zajęć [pdf, 57 kB]

 

plakat dot. naborów do zespołu Miraz w WCK

Grafika zachęcająca do zapisów