Teatr Szydełko

Teatr Szydełko działa przy Wodzisławskim Centrum Kultury od października 2012 roku. Obecnie grupa liczy kilkunastu aktorów w wieku od 7-12 lat.

TEATR SZYDEŁKO

Jeśli twoje dziecko ma niespożytą energię, uwielbia występować podczas rodzinnych uroczystości, jest w ciągłym ruchu, uwielbia brać udział w szkolnych przedstawieniach a jego zabawki w domu codziennie odgrywają inne role - te zajęcia są dla niego!

W Wodzisławskim Centrum Kultury stworzył się dziecięcy teatr. Instruktorem jest Dorota Krawczyk, instruktor, pedagog, reżyser młodzieżowego Teatru Szydło, aktorka Teatru Rondo z Rybnika. 

Teatr ma na swoim koncie 4 spektakle - "Bajka o dwóch królestwach",  "Król Maciuś I", "Ludzie i anioły", "Plastusiowy pamiętnik". 

Przyjmujemy dzieci od 7 roku życia. Warunkiem przyjęcia jest umiejętność czytania potrzebna do pracy z  tekstem (są one dopasowane do wieku dzieci). 

Zajęcia: wtorek 16:00-18:00

Cena: 30 zł/m-c

Więcej na temat instruktora na stronie teatrszydlo.wodzislaw-slaski.plpoświęconej Teatrowi Szydło. 

Dzieci mają obowiązek przygotowywania czarnego stroju do ćwiczeń (bluzka, T-shirt, getry, baletki). 

Na pytania odpowiemy pod nr tel. (32)455 48 55. 

Więcej bierzących informacji znajduje się na Facebooku Teatru Szydełko.

 

Aby zapisać się na zajęcia należy w pierwszej kolejności przyjść na nabór. O datach naborów informujemy w sierpniu i wrześniu każdego roku na stronie www, w mediach społecznościowych, w mediach, na plakatach i ulotkach. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia należy dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl pod linkiem https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html Instrukcji zapisu udzielają instruktorzy grup oraz sekretariat WCK 32 4554855.