Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Stare Dobre Małżeństwo - 14 stycznia

Na polskiej scenie muzycznej są od 35 lat, wydali ponad 20 krążków, a w muzyce będącej mieszanką utworów folkowych i poezji śpiewanej nie mają sobie równych. Mowa o Starym Dobrym Małżeństwie, które na wodzisławskiej scenie pojawi już 14 stycznia 2022 r. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

Koncert Wiedeński z Gwiazdami - 29 stycznia

Wodzisławskie Centrum Kultury już w styczniu zaprosi swoją publiczność w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara czy Imre Kalmana. To wszystko za sprawą Koncertu Wiedeńskiego z Gwiazdami, który WCK zaplanowało na 29 stycznia 2022 r.

Koncert Fisz Emade Tworzywo - 25 lutego

Fisz Emade Tworzywo po ostatnich sukcesach powraca z najnowszym albumem "Ballady i Protesty". Fanów dobrego brzmienia, trafionych eksperymentów muzycznych i pełnych zaangażowania tekstów nie może zabraknąć w Wodzisławskim Centrum Kultury. Grupa muzyków na wodzisławskiej scenie pojawi się 25 lutego 2022 r.

Występ Igora Kwiatkowskiego - 6 marca

Energia na scenie, chwytliwy żart, charyzmatyczny artysta – nie kto inny jak Igor Kwiatkowski będzie gościł na deskach wodzisławskiej sceny. W swoim najnowszym programie „Tylko śmiech nas ocali” pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 6 marca o godzinie 17:00.

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa - 20 marca

NOWY TERMIN! Koncert zespołu Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową z uwagi na wysokie zagrożenie wywołane pandemią COVID-19 zostaje przeniesiony z 12 grudnia na 20 marca 2022 r. (godzina 18:00). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma potrzeby ich wymiany.

Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged - 2 kwietnia

Krzysztof Zalewski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej zawita do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym akustycznym projektem. Koncert w ramach trasy MTV Unplugged odbędzie się 2 kwietnia o godz. 18:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.