Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Igor Kwiatkowski "Tylko śmiech nas ocali" - 27 września

Energia na scenie, chwytliwy żart, niekwestionowane umiejętności parodystyczne - to nie kto inny jak Igor Kwiatkowski, który będzie gościł na deskach wodzisławskiej sceny. W swoim najnowszym programie „Tylko śmiech nas ocali” pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 27 września o godzinie 20:00.

Spektakl „Dobry wieczór Państwu” - 13 października

„Dobry wieczór Państwu” to monodram w niebanalnym duecie. Materna i Bołądź tworzą półtoragodzinną zabawę z publicznością, przestrzegając przed wpływem współczesnej rozrywki na nasze umysły. Spektakl ten będzie do zobaczenia na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury już 13 października o 18:00.

„Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” - 10 listopada

Anna, Elsa, Śnieżka, Arielka i inne bajkowe księżniczki na wyciągnięcie ręki! Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na barwny, muzyczny spektakl dla dzieci „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek”. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o 11:00.

Spektakl teatralny „Klimakterium 2... czyli menopauzy szał” - 10 listopada

Cztery słynne polskie Klimaktynki wracają i zapraszają do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Już 10 listopada na zgromadzoną publiczność będzie czekać ponadczasowy spektakl „Klimakterium 2... czyli menopauzy szał”. Ponad dwie godziny porywających żartów, zabawnych sytuacji związanych z relacjami damsko-męskimi, przemijającym czasem młodości oraz śpiewu i tańca. Bilety w sprzedaży.

Kabaret Młodych Panów - Z żartami nie ma żartów - 20 lecie - 17 grudnia

Z okazji 20 lecia, Kabaret Młodych Panów przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego – nowy premierowy program: „Z ŻARTAMI NIE MA ŻARTÓW”. 
Program ten jest hołdem dla dotychczasowej drogi artystycznej i jednocześnie zaproszeniem do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu. Artyści świętować będą na wodzisławskiej scenie, na której pojawią się dwukrotnie 17 grudnia, o godzinie 17:00 oraz 20:00.