Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Weź głęboki oddech z instruktorką jogi - 15 kwietnia

W wiosennej ramówce warsztatów z cyklu „Tu i teraz” Wodzisławskie Centrum Kultury stawia na ruch, dobre samopoczucie i pozytywną energię. Wszystkie te założenia spełniają nowe warsztaty, zatytułowane „Oddech, ruch, umysł”, które odbędą się 15 kwietnia o godz. 15.00.

Mama Na Obrotach STAND UP - 22 kwietnia

Znana między innymi z TikToka Mama Na Obrotach ruszyła z własną trasą stand-upową. W Wodzisławskim Centrum Kultury pojawi się 22 kwietnia o godz. 17:00 z programem „Mój pierwszy raz”. Bilety już w sprzedaży.

"NIEbo" Teatru Tańcu Memento - 23 kwietnia

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu „NIEbo” w wykonaniu Teatru Tańca Memento. Ta odbędzie się 23 kwietnia o godz. 16:00. Przedstawienie w konwencji teatru tańca wykona najstarsza grupa Memento.

"NIEbo" dla szkolnej publiczności - 25 kwietnia

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najnowszy spektakl Teatru Tańca Memento zatytułowany „NIEbo”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia o 11:00.

Spektakl „Moje nie moje” na Rodzinnych Spotkaniach z Teatrem - 30 kwietnia

Po sukcesie premiery spektaklu „Moje nie moje” Teatru Szydełko w Wodzisławskim Centrum Kultury widzowie mali i duzi, którzy jeszcze nie widzieli tej pełnej uroku teatralnej opowieści lub chcieliby zobaczyć ją jeszcze raz, będą mieli taką okazję 30 kwietnia br. o g. 16:00. Przedstawienie zostanie wznowione w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem, comiesięcznego cyklu teatralnych bajek dla całych rodzin.

21. Wodzisławska Gala Taneczna MIX - 20 maja

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 21. Wodzisławską Galę Taneczną MIX, zawody dla zespołw tanecznych o randze ogólnopolskiej. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 maja br.

Spektakl „Najsłodszy owoc” - 26 maja

Czy u sąsiada za ścianą lepiej? Przekonajcie się na spektaklu „Najsłodszy owoc”, który odbędzie się już 26 maja w Wodzisławskim Centrum Kultury. Fantastyczny scenariusz, doskonała obsada i świetna reżyseria gwarantują niezapomnianą zabawę, pozostawiając jednocześnie widzom odrobinę miejsca na refleksje.

Cezik dzieciom - 27 maja

„Joł, joł Jowisz!” - tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego... Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Cezik dzieciom wystąpi na wodzisławskiej scenie już 27 maja 2023 r. To będzie kosmiczne wydarzenie!