Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

„Koncert Jesienny” z Krzesimirem Dębskim - 21 listopada

To projekt muzyczny, obok którego nie można przejść obojętnie. Już pod koniec listopada na deskach wodzisławskiej sceny usłyszymy połączone siły Śląskiego Chóru „Ad libitum”, Krakowskiego Tria Stroikowego oraz Krzesimira Dębskiego. „Koncert Jesienny” odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 21 listopada o godz. 18:00. Bilety już w sprzedaży.

Koncert Raz Dwa Trzy - 25 listopada

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 25 listopada o 18:00. Bilety już w sprzedaży.

Stand-up Piotra Bałtroczyka - 28 listopada

Piotr Bałtroczyk, jeden z najlepszych kabareciarzy w Polsce, wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury z programem „Starość nie jest dla mięczaków”. Wydarzenie odbędzie się w niedziele, 28 listopada o 19:00.

Konkurs gawędziarski „Fedrowani w godce” - 2 grudnia

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych do udziału w 11. edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce”. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia, a konkurs laureatów zaplanowany został na 11 grudnia br.

Stare Dobre Małżeństwo - 14 stycznia

Na polskiej scenie muzycznej są od 35 lat, wydali ponad 20 krążków, a w muzyce będącej mieszanką utworów folkowych i poezji śpiewanej nie mają sobie równych. Mowa o Starym Dobrym Małżeństwie, które na wodzisławskiej scenie pojawi już 14 stycznia 2022 r. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.