Lekcje gry na pianinie

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

 INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA PIANINIE


Wszystkich chętnych, dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na indywidualne lekcje gry pianinie. Zajęcia prowadzi Hanna Rodzoń. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych. Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Prócz praktycznych lekcji gry na instrumencie w ramach warsztatu prowadzone są grupowe zajęcia teoretyczne. Istnieje również możliwość pobierania prywatnych lekcji śpiewu.

Koszt: 35 zł/godz. lekcje instrumentu; 25 zł/ pół godz. lekcji instrumentu dla maluchów,  10 zł/ godz. zajęcia teoretyczne w grupie

Harmonogram zajęć jest zmienny i dopasowywany do preferencji uczniów. Zajęcia zwykle odbywają się w poniedziałki od 17:00 i środy od 14:00.

 

Aby zapisać się na zajęcia należy w pierwszej kolejności przyjść na nabór. O datach naborów informujemy w sierpniu i wrześniu każdego roku na stronie www, w mediach społecznościowych, w mediach, na plakatach i ulotkach. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia należy dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl pod linkiem https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html Instrukcji zapisu udzielają instruktorzy grup oraz sekretariat WCK 32 4554855. 

 

Hanna Rodzoń pracowała w PSM I i II stopnia w Rybniku jako nauczyciel gry na fortepianie. Studiowała na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wychowania Muzycznego. W trakcie studiów prowadziła amatorski zespół wokalno-instrumentalny Arka w Wodzisławiu Śląskim. Udzielała również prywatnych lekcji w zakresie gry na fortepianie, emisji głosu, kształcenia słuchu, harmonii m.in. przygotowując z pozytywnym skutkiem dzieci i młodzież do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych i na Akademię Muzyczną. W roku szkolnym 2010/2011 była nauczycielem fortepianu i teorii w Centrum Kulturalno-Oświatowym w Rydułtowach,a w roku szkolnym 2012/2013 uczyła sztuki gry na fortepianie w PSM I stopnia w Wodzisławiu Śl. Obecnie studiuje grę na fortepianie na w/w uczelni.