Telefon: 32 455 48 55

Lekcje gry na pianinie

Fragment pianina

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

Wszystkich chętnych, dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na indywidualne lekcje gry pianinie. Zajęcia prowadzi Katarzyna Wuwer. Zajęcia odbywają się w środy oraz w czwartki w godzinach popołudniowych. Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Prócz praktycznych lekcji gry na instrumencie w ramach warsztatu prowadzone są również zajęcia teoretyczne. 

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć w wyznaczonym dniu i godzinie. Następnie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do grupy należy zarejestrować się w bazie uczestników za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 32 4554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl. 

Dzieci niepełnoletnie na spotkanie naborowe przychodzą z rodzicem / opiekunem prawnym. 

ZAPISY NA SEZON 2023/2024   

  • zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych (bez ograniczeń wiekowych)
  • Nabór - 27 września (środa), godz. 16:00 – uczestnicy z poprzedniego sezonu, nabór dla nowych uczestników poprzez zapisy na strefazajec.pl
  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Harmonogram zajęć: ustalany indywidualnie z instruktorem
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>

UWAGA!  Zarejestrowanie się w Strefie Zajęć na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.