Lekcje gry na pianinie

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

 INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA PIANINIE


Wszystkich chętnych, dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na indywidualne lekcje gry pianinie. Zajęcia prowadzi Katarzyna Wuwer. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych. Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Prócz praktycznych lekcji gry na instrumencie w ramach warsztatu prowadzone są grupowe zajęcia teoretyczne. 

Koszt: 35 zł/godz. lekcje instrumentu; 25 zł/ pół godz. lekcji instrumentu dla maluchów,  10 zł/ godz. zajęcia teoretyczne w grupie

Harmonogram zajęć jest zmienny i dopasowywany do preferencji uczniów. Zajęcia zwykle odbywają się w poniedziałki od 17:00 i środy od 14:00.

 

Aby zapisać się na zajęcia należy w pierwszej kolejności przyjść na nabór. O datach naborów informujemy w sierpniu i wrześniu każdego roku na stronie www, w mediach społecznościowych, w mediach, na plakatach i ulotkach. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia należy dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl pod linkiem https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html Instrukcji zapisu udzielają instruktorzy grup oraz sekretariat WCK 32 4554855.