Telefon: 32 455 48 55

Kino

Repertuar kina Pegaz na lipiec

Lipcowy repertuar Pegaza obfituje w wiele tytułów. Przez cały miesiąc w ramach wakacyjnych seansów wodzisławskie kino oferuje filmy o różnorodnej tematyce. Program planowano zwłaszcza z myślą o najmłodszych widzach, znajdą oni sporo propozycji.

Repertuar kina Pegaz na sierpień

Sierpniowe tytuły w wodzisławskim kinie to obowiązkowa propozycja dla wszystkich kinomaniaków! „Twisters”, „Deadpool & Wolverine”, „Terapia dla par” czy „Hrabia Monte Christo” to tytuły, obok których nie można przejść obojętnie. Na dokładkę „Kod zła”, „The Royal Hotel” i kultowy, odrestaurowany cyfrowo „Rejs”. Ale to nie wszystko… Oczekiwane przez najmłodszych widzów „Basia. Jestem w sam raz” i „Bamse. Malutka przygoda wielkiego misia” z pewnością przyciągną do Pegaza sporo widzów. Wśród propozycji dla dzieci znalazły się też „Orzeł i reszta”, „Alex Aligator”, „Młodzi detektywi i zagadka nosorożca” czy „Był sobie kot”.

W krainie Ghibli: „Tajemniczy świat Arrietty”

Zapraszamy do kina Pegaz na spotkanie z bohaterami stworzonymi z nieokiełznanej wyobraźni twórców Ghibli. Wyobraźni, która podczas festiwalu w Cannes została nagrodzona honorową Złotą Palmą dla Studia Ghibli. Do Pegaza trafi 6 tytułów. W lipcu będzie to m.in. „Tajemniczy świat Arietty”.

„Hit Man”

Doceniony przez krytyków i festiwalową publiczność „Hit Man” to komediowy film sensacyjny w reżyserii wielokrotnie nominowanego do Oscara Richarda Linklatera. W roli głównej – współpracownika policji, który by złapać osoby zlecające morderstwa – sam wciela się w zabójcę, wystąpił Glen Powell.

„Susza 2: Force of Nature”

Korporacyjne wyjazdy integracyjne rzadko należą do przyjemnych rzeczy. Ten szybko zamienia się w koszmar, kiedy okazuje się, że z grupy pięciu współpracowniczek wróciły tylko cztery...

„Katak. Podwodna przygoda” - Kino Dzieci

Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Niezwykła oceaniczna podróż obróci jednak jego życie o 180 stopni. Nadszedł czas, aby podbić wielką północ!