Kino

Repertuar na styczeń

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Doktor sen” czy „Joker” to mocne propozycje w styczniowym repertuarze. Z okazji ferii przygotowaliśmy również sporo filmów dla młodych widzów Pegaza. Zapraszamy!

Kino Ferie: „Salma w krainie dusz” - 23.01 g. 10:00

Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności.

„Kraina lodu 2” – 24.01 g. 10:00

Elsa, Anna, Olaf i reszta wracają! Po sześciu latach Walt Disney Studio prezentuje kontynuację jednego ze swoich największych animowanych hitów. „Kraina lodu" sprawiła, że dzieci na całym świecie poczuły, iż „mają tę moc".

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” - 24.01 g. 15:00

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams łączą siły po raz kolejny, aby zabrać Was w podróż do odległej galaktyki. Film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” to finał sagi o Skywalkerach. Narodzą się nowe legendy, a ostateczna bitwa o wolność ma się dopiero rozegrać.

„Doktor Sen” - 24.01 g. 18:00 i 20:30

Film kontynuuje wątki zarówno z książki „Lśnienie" Stephana Kinga (wydanej w 2013 roku), jak i z mocno różniącej się od niej kultowej ekranizacji Stanleya Kubricka. Akcja horroru Mike’a Flanagana toczy się 40 lat po wydarzeniach przedstawionych w „Lśnieniu", a głównym bohaterem jest Danny Torrance - syn Jacka, w którego tak genialnie przed laty wcielił się Jack Nicholson.