Telefon: 32 455 48 55

Kino

„Żywy” - Cykl Filmów Religijnych

„Żywy” to historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie.

„Detektyw Bruno” - Kino Dzieci

Czego może się nauczyć rozpieszczony gwiazdor od swojego małoletniego fana? Na przykład tego, że dopiero wtedy jesteś prawdziwy, gdy ktoś w ciebie uwierzy.

Repertuar kina Pegaz na lipiec

Ależ to będzie gorący lipiec w Pegazie! Gramy od premiery: „Thor: Miłość i grom” i „DC Liga Super-Pets”, do tego super hity jak: „Buzz Astral”, „Boscy” czy „Elvis”. A także bardzo dużo wakacyjnego kina dla dzieci. Zapraszamy!

„Buzz Astral” – Wakacyjne Kino Dzieci

Czeka Was kosmiczna przygoda! Wielki bohater „Toy Story” Buzz Astral wraca. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala - postaci, która była pierwowzorem zabawki - aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów.

„Wilk, lew i ja” - Wakacyjne Kino Dzieci

Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady.

„Boscy”

Gwiazdy Pedro Almodovara, zdobywczyni Oscara – Penelope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

„Mała mama” - Kino Konesera

Czy potrafilibyśmy zaprzyjaźnić się ze swoim rodzicem, gdyby nasze wspólne drogi przecięły się w czasie, kiedy oboje byliśmy dziećmi?