Kino

Kino Pegaz zawiesza działalność

Wodzisławskie Centrum Kultury od 12 marca zawiesza bieżącą działalność w zakresie zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego i organizacji wydarzeń kulturalnych (koncerty, spektakle, projekcje kinowe) oraz obsługi kasy biletowej.

Filmowe podróże cz. 4

Czas na filmowe podróże. Tym razem zapraszamy w wyprawę nietypową, bo widzianą oczami… kotów. Głośne i kolorowe tureckie miasto pełne fascynujących historii - Stambuł to cel naszej filmowej wyprawy.

Zagadki filmowe cz. 4

Kino Pegaz zachęca do rozwiązania kolejnej porcji filmowych zagadek, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Quizy filmowe cz. 3

#siećzkulturąwdomu i rozwiązuj kolejne quizy przygotowane specjalnie dla Ciebie przez pracowników Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Filmowe podróże cz. 3

Przed Wami kolejna propozycja filmowej podróży. Tym razem polecamy piękne kadry z Himalajów. Zwiedzaj świat nie wychodząc z domu.

Quizy filmowe cz. 2

#siećzkulturąwdomu i rozwiązuj kolejne quizy przygotowane specjalnie dla Ciebie przez pracowników Wodzisławskiego Centrum Kultury. Powodzenia!

Filmowe podróże cz.2

Przed Wami kolejna propozycja filmowej podróży. Tym razem polecamy piękne kadry z górskiej wioski na Bałkanach. Poruszająca opowieść o życiu w zgodzie z naturą, którą pokocha każde pokolenie czyli „Kraina miodu”.