Telefon: 32 455 48 55

Artystyczna Rodzina Seniorów "Nie Dejmy Się"

Zespół podczas występu na scenie

Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od ponad 45 lat . Jej głównym przesłaniem jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

Zachęcamy do dołączenia do artystycznej grupy seniorów NIE DEJMY SIE. Zespół spotyka się w każdą środę w sali klubowej WCK w godzinach dopołudniowych. Seniorzy wspólnie spiewają i tańczą, a wszystko to utrzymane jest w tradycji śląskiego folkloru. W grupie panuje iście rodzinna atmosfera. Dlatego zachęcamy do przyjścia na spotkania wszystkie chętne osoby 50+, które lubią pomuzykować, porozmawiać, pobiesiadować oraz spotkać się z innymi, którzy dzielą artystyczna pasję. Do zespołu przyjmowane są osoby, które śpiewają lub grają na instrumencie.

Artystyczna Rodzinka Seniorów NIE DEJMY SIĘ w Wodzisławskim Centrum Kultury to trzykrotny laureat Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Artystycznych Klubów Złotego Wieku w Budapeszcie. Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od 40 lat w różnych środowiskach Ziemi Wodzisławskiej, w kraju i poza jego granicami. Głównym przesłaniem jej działalności społeczno-kulturalnej i artystycznej jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej. Założycielką grupy jest śp. Irena Sauer.

W swoim repertuarze grupa NIE DEJMY SIĘ prezentuje: widowiska obrzędowe i folklor swego regionu, utwory estradowe oraz sakralne.

Cena: 200 zł za sezon (20 zł na miesiąc)

Termin: start - data naboru - 6 września (środa), godz. 10:00, sala baletowa

Link do zapisu w Strefie Zajęć (kliknij)

Zatem: jeśli Twoja niespokojno dusza „50+” podpowiado Ci, że rod pośpiywosz, pomuzykujesz, zagrosz w kapeli, szczyrze pogodosz abo i zatańcujesz i nie ciyrpisz być som to JUŻ NIE CZEKEJ! PRZYJDŹ do  WCK i razem z nami PRZEMIJANIU NIE DEJ SIĘ!

Do grupy można dołączyć  podczas regularnych zajęć w środy w WCK.

Kontakt:

instruktor grupy: Łucjan Bańczyk 695171248

  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>