Telefon: 32 455 48 55

Artystyczna Rodzina Seniorów "Nie Dejmy Się"

Zespół podczas występu na scenie

Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od ponad 40 lat . Jej głównym przesłaniem jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

Zachęcamy do dołączenia do artystycznej grupy seniorów NIE DEJMY SIE. Zespół spotyka się w każdą środę w sali klubowej WCK w godzinach dopołudniowych. Seniorzy wspólnie spiewają i tańczą, a wszystko to utrzymane jest w tradycji śląskiego folkloru. W grupie panuje iście rodzinna atmosfera. Dlatego zachęcamy do przyjścia na spotkania wszystkie chętne osoby 50+, które lubią pomuzykować, porozmawiać, pobiesiadować oraz spotkać się z innymi, którzy dzielą artystyczna pasję. 

Artystyczna Rodzinka Seniorów NIE DEJMY SIĘ w Wodzisławskim Centrum Kultury to trzykrotny laureat Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Artystycznych Klubów Złotego Wieku w Budapeszcie. Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od 40 lat w różnych środowiskach Ziemi Wodzisławskiej, w kraju i poza jego granicami. Głównym przesłaniem jej działalności społeczno-kulturalnej i artystycznej jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

W swoim repertuarze grupa NIE DEJMY SIĘ prezentuje: widowiska obrzędowe i folklor swego regionu, utwory estradowe oraz sakralne.

Cena: 100 zł za sezon ( 10 zł na miesiąc)

Termin: start - 1 września br., godz. 10:00 (w sezonie 2021/2022) Link do zapisu w Strefie Zajęć (kliknij)

Zatem: jeśli Twoja niespokojno dusza „50+” podpowiado Ci, że rod pośpiywosz, pomuzykujesz, zagrosz w kapeli, szczyrze pogodosz abo i zatańcujesz i nie ciyrpisz być som to JUŻ NIE CZEKEJ! PRZYJDŹ do  WCK i razem z nami PRZEMIJANIU NIE DEJ SIĘ!

Do grupy można dołączyć  podczas regularnych zajęć. 

SZCZEGÓLNIE MILE WIDZIANI PANOWIE :)

Kontakt:

Kier. art. Grupy: Irena Sauer (tel. 32 4511608, 606 973 013)

WCK (tel. 32 455 48 55)

 

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.

W związku z sytuacją pandemiczną związana z Covid - 19 każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - niepełnoletni uczestnik zajęć (dla rodzica)  [pdf, 57 kB]

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - pełnoletni uczestnik zajęć [pdf, 57 kB]