Logo Wodzisławskiego Centrum Kultury

FILM W KINIE PEGAZ: „Baw się dobrze i przeżyj”

Ocena 0/5

84% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes! Oto film, który zachwycił krytyków i natychmiast został okrzyknięty jednym z najbardziej wyjątkowych projektów roku. Szalona mieszanka akcji, humoru i technologii, która wymyka się spod kontroli. „Baw się dobrze i przeżyj” to najnowsza produkcja Gore’a Verbinski’ego - wizjonera odpowiedzialnego za megahitową serię „Piraci z Karaibów” i oscarową animację „Rango”. 
 

Kiedy tajemniczy „człowiek z przyszłości” (Sam Rockwell) pojawia się w nocnym barze w Los Angeles, wywraca do góry nogami życie zapatrzonych w telefony klientów. Ma tylko jedną noc, aby zebrać grupę przypadkowych, sfrustrowanych klientów i wyruszyć na niebezpieczną misję, która zdecyduje o losach ludzkości. Stawką jest przetrwanie w świecie, w którym zbuntowana sztuczna inteligencja szykuje ostateczny cios. Każdy z bohaterów to kalejdoskop różnorodności – czy razem zdołają ocalić przyszłość? „Baw się dobrze i przeżyj” to pełen zwrotów akcji i błyskotliwych dialogów film, który łączy klimat kina przygodowego z aktualnym, elektryzującym tematem zagrożeń ze strony AI.

„Baw się dobrze i przeżyj” /akcja, +15, 100 min./

Bilety: 18 zł normalny, 15 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet

Kasa kina będzie otwarta na pół godziny przed seansem.

Źródło: Kino Świat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia