Logo Wodzisławskiego Centrum Kultury

KINO KONESERA: "Wszystko w porządku"

Ocena 0/5

Jeden z najważniejszych tytułów berlińskiej sekcji Perspectives, Kryminalne kino moralnego niepokoju. Debiut węgierskiego reżysera Bálinta Dániela Sósa stawia bohatera (Szabolcs Hajdu) przed wyborem: czy skłamać w obronie syna, czy ujawnić prawdę, która może na zawsze zmienić życie dwunastolatka?

Gdy dochodzi do dramatycznego wypadku, Sándor musi zdecydować kogo chronić, o co walczyć, a przede wszystkim: komu wierzyć? Sós dostrzega i ubiera w szaty greckiej tragedii dylematy, które na co dzień towarzyszą rodzicielstwu, a minimalistyczny Wszystko w porządku precyzyjnie trafia w delikatne kwestie zaufania i nawigowania pomiędzy miłością do dzieci, a koniecznością przestrzegania społecznych norm.

„Wszystko w porządku” – Kino Konesera /dramat, +15, 85 min./

Źródło: Nowe Horyzonty

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia