Telefon: 32 455 48 55

„Zostań idolem” z WCK

mikrofon

Lubisz śpiewać? Samotne recitale przed lustrem przestały ci wystarczać? Weź udział w Wodzisławskim Festiwalu Wokalnym „Zostań idolem” w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam przeprowadzić imprezy, jak to miało miejsce w zeszłym roku, na scenie WCK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy mogli podzielić się swoją muzyczną pasją w nieco innej formule.

Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu. – Liczymy na to, że podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję odkryć nowe talenty – mówią organizatorzy.

Jak wziąć udział w festiwalu? To proste. Wystarczy zarejestrować swój występ w dowolnym repertuarze (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i przesłać je do WCK wraz z kartą zgłoszeniową do 16 grudnia. Wszystkie nagrania wideo zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku WCK i kanale YouTube. Jury przyzna nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach: klasy I-IV, V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli z terenu Wodzisławia Śląskiego. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny.

Organizatorem Wodzisławskiego Festiwalu Wokalnego „Zostań idolem” jest Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Danuta Olejniczak-Paterek, pomysłodawczyni zeszłorocznej edycji zorganizowanej w ramach ogłoszonego przez WCK konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK”. Wszelkich informacji na temat przedsięwzięcia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). 

 

Dokumenty do pobrania: