Telefon: 32 455 48 55

Zajęcia

Plastyka i ceramika

Koło plastyczne działa przy Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Zajęcia prowadzi Karolina Gajewska Na zajęcia dzieci, młodzież i dorośli poznają różne techniki plastyczne od malarstwa, rysunku, poprzez grafikę po ceramikę.

Lekcje wokalne

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia wokalne, które odbywać się będą zarówno jako indywidualne lekcje śpiewu oraz grupowo w zespołach.

Artystyczna Rodzina Seniorów "Nie Dejmy Się"

Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od ponad 45 lat . Jej głównym przesłaniem jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Orkiestra powstała w połowie stycznia 2013 r. Ma za sobą wiele występów, m.in. na dużej scenie podczas Dni Wodzisławia Śląskiego. Nowe aranżacje światowych hitów wpadające w ucho, a zarazem ambitny repertuar, to cechy charakterystyczne tej grupy.

Lekcje gry na pianinie

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

Kurs salsy kubańskiej z Havana Salsa Club

Jeśli chcesz aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny, zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kutury na KURS SALSY KUBAŃSKIEJ od PODSTAW. Przyjdź do nas i poczuj letnią energię! W programie: SALSA KUBAŃSKA, BACHATA.

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbywa się kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są w Wodzisławskim Centrum Kultury we wtorki w trzech grupach zaawansowania. 

Joga

Te zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia z jogi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z ponad 15-letnim doświadczeniem, Karinę Onak.