Zajęcia

Artystyczna Rodzina Seniorów "Nie Dejmy Się"

Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od ponad 40 lat . Jej głównym przesłaniem jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Orkiestra powstała w połowie stycznia 2013 r. Ma za sobą wiele występów, m.in. na dużej scenie podczas Dni Wodzisławia Śląskiego. Nowe aranżacje światowych hitów wpadające w ucho, a zarazem ambitny repertuar, to cechy charakterystyczne tej grupy.

Lekcje gry na pianinie

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

Klub Młodego Odkrywcy

Masz w domu „genialne” dziecko? Chciałbyś stymulować jego rozwój i wspierać naturalną ciekawość świata? Twoja pociecha stale eksperymentuje, stale coś testuje i sprawdza, interesuje go wszystko, co go otacza, uwielbia majsterkowanie, a jego ulubioną zabawą są łamigłówki? - zapisz do Klubu Młodego Odkrywcy!

Legomaniacy

Wszystkich, którzy uwielbiają budować z klocków lego zapraszamy na zajęcia w ramach LEGOMANIAKÓW. Zajęcia prowadzi Antoni Duda z Akademii Techniczne Małolata. Propozycja skierowana jest dla dzieci i młodzieży.

Akademia Filmowa

Akademia Filmowa to klub młodzieżowy, gdzie uczestnicy wspólnie oglądają filmy, dyskutują, uczą się podstaw wiedzy o filmie i historii kina, oglądają światowe hity i filmy mało znane, klasykę i kino współczesne. Dołącz do klubu już dziś!

Kurs salsy

Jeśli chcesz aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny, zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kutury na KURS SALSY KUBAŃSKIEJ od PODSTAW. Przyjdź do nas i poczuj letnią energię! W programie: SALSA KUBAŃSKA, BACHATA.

Nowy kurs tańca towarzyskiego w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury pod koniec września rusza nabór na nowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek, 29 stycznia 2019 r. o godz. 20:00 w sali klubowej WCK.