Telefon: 32 455 48 55

Zajęcia

Plastyka i ceramika

Koło plastyczne działa przy Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Zajęcia prowadzi Karolina Gajewska Na zajęcia dzieci, młodzież i dorośli poznają różne techniki plastyczne od malarstwa, rysunku, poprzez grafikę po ceramikę.

Artystyczna Rodzina Seniorów "Nie Dejmy Się"

Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od ponad 40 lat . Jej głównym przesłaniem jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Orkiestra powstała w połowie stycznia 2013 r. Ma za sobą wiele występów, m.in. na dużej scenie podczas Dni Wodzisławia Śląskiego. Nowe aranżacje światowych hitów wpadające w ucho, a zarazem ambitny repertuar, to cechy charakterystyczne tej grupy.

Lekcje gry na pianinie

Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by wzbogacić swój wachlarz muzycznych umiejętności. To indywidualne lekcje gry na pianinie oraz zajęcia teoretyczne.

Klub Młodych Odkrywców

Masz w domu „genialne” dziecko? Chciałbyś stymulować jego rozwój i wspierać naturalną ciekawość świata? Twoja pociecha stale eksperymentuje, stale coś testuje i sprawdza, interesuje go wszystko, co go otacza, uwielbia majsterkowanie, a jego ulubioną zabawą są łamigłówki? - zapisz do Klubu Młodych Odkrywców!

Legomaniacy

Wszystkich, którzy uwielbiają budować z klocków lego zapraszamy na zajęcia w ramach LEGOMANIAKÓW. Zajęcia prowadzi Antoni Duda z Akademii Techniczne Małolata. Propozycja skierowana jest dla dzieci i młodzieży.

Kurs salsy kubańskiej z Havana Salsa Club

Jeśli chcesz aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny, zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kutury na KURS SALSY KUBAŃSKIEJ od PODSTAW. Przyjdź do nas i poczuj letnią energię! W programie: SALSA KUBAŃSKA, BACHATA.

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury od 28 września br. rusza kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Zajęcia odbywać się będą w Wodzisławskim Centrum Kultury we wtorki w trzech grupach zaawansowania.