Zajęcia

Regulaminy

Regulaminy obowiązujące wszystkich uczestników zajęć prowadzonych w Wodzisławskim Centrum Kultury oraz w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK.

Amatorski Ruch Artystyczny w WCK

AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY "ARA" działa w Wodzisławskim Centrum Kultury i zrzesza kilkanaście zespołów, grup artystycznych i kół zainteresowań.

Nabory 2019/2020

Imponująca liczba uczestników i niemniej kapitalna propozycja zajęć tak podsumować można nabory na nowy sezon 2019/2020 do Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Szeregi ARA zasilą w sumie 883 osoby.

Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia"

ZPiT "Vladislavia" specjalizuje się w tańcu ludowym z różnych terenów Polski i Świata. Wielokrotnie reprezentował Polskę na wielu Międzynarodowych Festiwalach m.in. w Niemczech, Francji, we Włoszech, Czarnogórze, na Węgrzech, Serbii, Bułgarii i Portugalii.

Klub Tańca Towarzyskiego "Spin"

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa przy WCK od 30 lat. Formacja specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy, a nawet świata.