Telefon: 32 455 48 55

Zajęcia salsy i bachaty z Piotrem Wróblem i Anną Mrozińską

Od miesiąca w Wodzisławskim Centrum Kultury trwają zajęcia z salsy kubańskiej i bachaty prowadzone gościnnie przez jednych z najlepszych w Polsce tancerzy tego gatunku - Annę Mrozińską i Piotra Wróbla. Kursanci mają możliwość trenować pod okiem nowych instruktorów do połowy kwietnia.

Piotr Wróbel wraz z Anną Mrozińską są specjalistami od wielu stylów tanecznych takich jak m.in. bachata, bachata ladies styling/bodymovement, reggaeton, rueda de ciasno czy salsa kubańska. Obecnie ich największą miłością jest Bachata Sensual, której są prawdziwymi mistrzami. Organizują regularne zajęcia, warsztaty oraz wyjazdy taneczne. Założyli wspólnie formację bachatową A puesta del Sol, która ze swoimi pokazami odwiedziła wiele parkietów w Polsce i za granicą, a także zdobyła pierwszą nagrodę na II Międzynarodowym Turnieju Salsy Latino Festiwal 2015 w Jędrzejowie. Mają na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym najwyższe miejsca z zawodów tanecznych i festiwali salsowych w Polsce i zagranicą. Niewątpliwie należą do czołówki polskich instruktorów salsy i bachaty. Ponadto, Piotr Wróbel jest sędzią na wielu festiwalach salsy i bachaty o randze ogólnopolskiej.

- Zajęcia salsy odbywające się w Wodzisławskim Centrum Kultury cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, skoro prowadzą je osoby o tak wysokich kwalifikacjach, umiejętnościach i charyzmie. Cieszę się, że nasi kursanci mają możliwość trenować z najlepszymi – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Przypominamy, że w środę 24 kwietnia br. w Wodzisławskim Centrum Kultury rusza nowy kurs salsy kubańskiej od podstaw. Pierwsze zajęcia odbędą się o godz. 20:30. Kurs jest świetną okazją do tego, by nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi i świetnie się przy tym bawić. Prowadzić go będą stali trenerzy pracujący m.in. w WCK Arkadiusz i Marta Meps. Zapisy na nowy kurs odbywają się tylko mailowo u instruktora pod adresem: arkadiusz.meps@gmail.com. Wszelkich szczegółowych informacji udziela sekretariat WCK w godzinach 7:00-15:00 pod nr tel. 32 455 48 55. W zgłoszeniu mailowym wymagane jest podanie ilości chętnych, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Każdy zgłaszający się do 48 godzin otrzyma wiadomość mailową z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Cena kursu to 80zł / os. za karnet miesięczny - 4 kolejne zajęcia lub 70zł / os. za karnet studencki.

Kurs odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w sali kameralnej. Na zajęciach obowiązuje wygodny strój i zmienne obuwie na płaskiej podeszwie.

 

Więcej informacji dostępnych również na www.havanasalsaclub.pl.