Telefon: 32 455 48 55

Zadbaj o swoje ciało - warsztaty rozwojowo-ruchowe w WCK

Marzec to miesiąc szczególny dla kobiet, dlatego Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na specjalną edycję warsztatów „Uwolnij ciało”. Te cieszące się coraz większym zainteresowaniem cykliczne spotkania rozwojowe odbędą się już 4 marca o godzinie 15:00.

- Tym razem proponujemy paniom półgodzinne spotkanie poświęcone rozmowom na temat kobiecości oraz dwugodzinne warsztaty, podczas których będziemy pracować nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu. Zajęcia teoretyczne mają na celu dodanie odwagi, pewności siebie, ale też wprowadzenie luzu do kobiecego świata. Będzie o tym, jak zadbać o siebie, swoje ciało i jak rozpoznawać jego potrzeby. Relacje ze swoim ciałem będziemy budować najpierw w teorii, a następnie w praktyce, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał naszych kobiecych możliwości - mówi prowadząca Małgorzata Karwot - instruktorka tańca i psycholożka.

 Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 1 marca pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 3 marca). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.