Telefon: 32 455 48 55

„Zabawy wokół kina” z Miśkiem

grupa niedźwiedzi polarnych (kadr z bajki)

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku od pięciu do dziewięciu lat na zajęcia z cyklu „Zabawy wokół kina”. Warsztaty plastyczne z bohaterami filmu „Misiek: Ekipa na wakacjach” odbędą się w sobotę, 22 stycznia o godz. 14.00, a zaraz po nich, o godz. 15.00 można będzie śledzić ich losy w Kinie Pegaz podczas seansu filmowego.

Cykl „Zabawy wokół kina” to propozycja zachęcająca dzieci i młodzież do twórczego spędzania wolnego czasu z ulubionymi bohaterami z dużego ekranu. Informacji na temat styczniowego spotkania udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 20 stycznia pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl. Udział w nich jest nieodpłatny.

Film animowany „Misiek: Ekipa na wakacjach” można będzie także zobaczyć 28 stycznia o godz. 15.00 oraz 30 stycznia o godz. 10.00. Cena biletu: 14/16 zł.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w zajęciach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.