Yes, jazz - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzież szkolną do do udziału w warsztatach tanecznych w stylach jazz, modern, taniec współczesny, balet. Warsztaty poprowadzą instruktorzy zespołu tanecznego Miraż - wielokrotnego Mistrza Polski i Vicemistrza Świata.

YES, JAZZ - WARSZTATY TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W STYLU JAZZ, MODERN, TANIEC WSPÓŁCZESNY

Zajęcia są nową propozycją zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży szkolnej. Poprowadzą je instruktorzy Zespołu Tanecznego Miraż, wielokrotnego Mistrza Polski i Vicemistrza świata w stylach show dance i jazz dance. Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA od 25 lat. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych kroków w stylu tańca jazzowego lub współczesnego i wspólnie stworzą prostą choreografię, którą później grupa warsztatowa będzie mogła wykorzystać na własne potrzeby np. w swoim spektaklu, występie, widowisku. 

Poziom zostanie dopasowany do wieku i umiejętności uczestników. 

Cena: 250 zł / grupa / 2 godz. 

Max. liczebność grupy: 30 os. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Wodzisławskiego Centrum Kultury telefonicznie (32) 455 48 55 lub mailowo iza.s@wck.wodzislaw.pl. Termin zajęć, zagadnienia programowe ustala się indywidualnie.