Telefon: 32 455 48 55

Wytańcz swoje emocje w WCK

grupa kobiet ćwicząca na sali

26 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie kolejna okazja ku temu, by odzyskać swoje ciało, uwolnić je od zmęczenia, napięć i stresu. Wszystko to za sprawą warsztatów rozwojowo-ruchowych dla młodzieży i dorosłych, które poprowadzi, Małgorzata Karwot – instruktorka tańca i psycholożka.

„Uwolnij ciało” – bo tak nazywa się cykl zajęć, podczas których uczestnicy pracują m.in. nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu, rozpoczną się o godz. 14:00. Dwugodzinne warsztaty to okazja, by przy odpowiedniej muzyce poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 25 listopada). Zapisy przyjmowane są do 22 listopada pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.