Wyniki 26. Biegu Gazety Wodzisławskiej

Przedstawiamy wyniki 26. Biegu Gazety Wodzisławskiej, dziękujemy za tak liczną obecność. Do zobaczenia w przyszłym roku.

  1. Bieg Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka.

Wyniki:

Kategoria dzieci, dziewczyny:

  1. Małgorzata Ryszka SP 10
  2. Aleksandra Chrószcz, SP 1 Marklowice
  3. Anna Nechrebecka, SP 2 Radlin
  4. Paulina Kędziela, SP 10
  5. Julia Smyla, ZS Skrzyszów
  6. Jagoda Gimasińska, SP 10

Kategoria dzieci, chłopcy:

  1. Adrian Barteczko, SP 1
  2. Błażej Pomiotło, SP 16
  3. Dominik Mechliński, SP Godów
  4. Oliwier Kwapisz, SP 10
  5. Wiktor Machnica, SP 1 Marklowice
  6. Tymoteusz Koczy, SP 1

 

Kategoria dzieci starsze, dziewczyny:

  1. Karolina Chrószcz, SP 1 Marklowice
  2. Marlena Czyż, SP Godów
  3. Karolina Tyman, SP Godów
  4. Patrycja Kwapińska, SP 9
  5. Zuzanna Zniszczoł, SP Godów
  6. Milena Kąkol, SP 2 Radlin

Kategoria dzieci starsze, chłopcy:

  1. Krystian Czarniecki, SP 1 Marklowice
  2. Dawid Wajsman, SP 10
  3. Maksymilian Gajewski, SP 3
  4. Wojciech Spyra, SP3
  5. Kamil Winkler, SP 1 Marklowice
  6. Mateusz Stępień, SP 9

 

Kategoria młodzież, dziewczyny:

  1. Lilianna Nowak, SP Marklowice
  2. Emilia Szydło, SP 2 Radlin
  3. Manuela Kaźmierczak, SP 2 Radlin
  4. Laura Stukator, SP 2
  5. Marta Witebska, SP 1 Marklowice
  6. Anna Juszczyk, SP 3

Kategoria młodzież, chłopcy:

  1. Kacper Brzóska, SP 28
  2. Artur Baczyński, SP 1 Marklowice
  3. Fabian Suchodolski, SP 3
  4. Mateusz Pawełkiewicz, SP 10
  5. Karol Bryła, ZS Gogołowa
  6. Bartosz Laskowski, SP 28

 

Kategoria młodzież starsza, dziewczyny:

  1. Maria Cichy, ZSE
  2. Laura Cichy, ZSE
  3. Weronika Górecka, SP 28
  4. Marzena Lamczyk, ZSE
  5. Joanna Białecka, I LO
  6. Weronika Ryś, LO Rydułtowy

Kategoria młodzież starsza, chłopcy:

  1. Paweł Hajduk, ZST Rybnik
  2. Piotr Słonka, ZST Rybnik
  3. Robert Paszkiewicz, I LO
  4. Dawid Kufieta, SP 28
  5. Adrian Marcol, ZS Gogołowa
  6. Marcin Warzecha, SP 1 Marklowice

Kategoria OPEN mężczyźni:

  1. Szymon Lipiński
  2. Bartłomiej Kuźnik
  3. Tomasz Patas
  4. Krzysztof Kwapisz
  5. Sławomir Kubica