Wyniki 18. Gali MIX

Znamy wyniki 18. Gali Tanecznej MIX. Dziękujemy wszystkim zespołom za obecność, świetne występy i atmosferę. Bez Was ta impreza nie miałaby sensu. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną Galę do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wyniki:

Kategoria wiekowa 7 - 11 lat: 


w kategorii show dance: 
I miejsce: Miraż - Wodzisław Śląski
II miejsce: Uśmiech Kadetki - Tworków
III miejsce: Figiel - Rybnik
IV miejsce: Tornado Junior - Pszów
V miejsce: Promyk II – Rybnik

w kategorii street dance:
I miejsce: Bekas Crew - Rybnik
II miejsce: Potworaczki - Pyskowice 
III miejsce: Bajtel Attack - Czeladź
IV miejsce: Badoo Kids - Zabrze i Sosnowiec 
V miejsce: Hip Hop Paczka – Częstochowa

w kategorii taniec towarzyski:
I miejsce: Sweets - Oświęcim
II miejsce: Energy - Oświęcim
III miejsce: Impuls - Oświęcim
IV miejsce: Czaderki - Oświęcim
V miejsce: Ciniminis – Oświęcim

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat:

w kategorii show dance:

I miejsce: Miraż - Wodzisław Śląski

II miejsce: Reaktywacja - Żory

III miejsce: Libra - Bielsko-Biała

IV miejsce: Uśmiech Juniorki - Tworków

V miejsce: Mała Libra - Bielsko-Biała

w kategorii street dance:

I miejsce: Immortal - Częstochowa

II miejsce: Yes Yes Yo - Częstochowa

III miejsce: Larmo Makers - Czeladź

IV miejsce: Badoo - Zabrze

V miejsce: Mała Libra - Bielsko-Biała

w kategorii taniec towarzyski:

I miejsce: Bingo - Oświęcim

II miejsce: Chilli - Oświęcim

III miejsce: Elita Junior - Oświęcim

IV miejsce: Choco - Oświęcim

V miejsce: Super Girls - Oświęcim

 

Kategoria wiekowa powyżej 16 lat:

w kategorii show dance:

I miejsce: Flawless - Knurów

II miejsce: Reflex - Rybnik

III miejsce: Alter-Ego - Bielsko-Biała

IV miejsce: Uśmiech Seniorki – Tworków

w kategorii street dance:

I miejsce: So What?! - Bielsko-Biała

II miejsce: Silesian Fachmans - Czeladź

III miejsce: Musesze - Pyskowice

IV miejsce: Tornado Dream Team - Pszów

V miejsce: Danceborough – Zabrze

w kategorii taniec towarzyski:

I miejsce: Spin – Wodzisław Śląski

II miejsce: Elita Lejdis - Oświęcim

III miejsce: Focus - Oświęcim

IV miejsce: Akcent - Oświęcim

 

Kategoria + 30 OPEN:

I miejsce: Mama’s Crew – Zabrze i Sosnowiec

II miejsce: Family Crew – Jastrzębie Zdrój

III miejsce: Tornado Senior - Pszów