Telefon: 32 455 48 55

Wsłuchaj się w swoje ciało - warsztaty rozwojowe w WCK

kobieta w ruchu

Cykl warsztatów „Uwolnij ciało” to zajęcia terapeutycznej pracy z ciałem prowadzone przez instruktorkę tańca i psycholożkę, Małgorzatę Karwot. Już 10 czerwca od godz. 15:00 będzie okazja do skonfrontowania się ze swoimi emocjami podczas kolejnej edycji warsztatów ruchowo-rozwojowych.

Dwugodzinne spotkanie dla młodzieży i dorosłych będzie okazją do pracy nad emocjami, oddechem, napięciami, a także do nauki wsłuchiwania się we własne ciało. Wciąż zabiegani, cierpiący na chroniczny brak czasu, zaabsorbowani wyczerpującymi obowiązkami, często zapominamy o chwili dla siebie. A warto o to zadbać. - Kumulowanie wszelkich napięć, tych wywołanych fizycznie czy psychicznie, prowadzi zawsze do bólu. Nasze ciało przestaje dobrze funkcjonować, zaczyna nas coś boleć, chorujemy. Umiejętna praca ze swoimi ciałem, obserwowanie go i uwalnianie napięć pozwala nam lepiej funkcjonować i oswobadzać się z trudnych rzeczy, które nas spotykają - tłumaczy instruktorka.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 6 czerwca pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 9 czerwca). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w.28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.