Telefon: 32 455 48 55

Wodecki Tribiute - dodatkowa godzina występu

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie koncertem Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej "Wodecki Tribute" informujemy, że rusza dodatkowa godzina występu. W niedzielę, 10 marca obok 16:30 artyści wystąpią dla Państwa jeszcze o 18:30. Będzie to niezwykle wydarzenie poświęcone twórczości wybitnego polskiego artysty, Zbigniewa Wodeckiego.

Zbigniew Wodecki był piosenkarzem, kompozytorem i muzykiem, którego słuchało kilka pokoleń. Do dziś jego muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością. Ten muzyczny geniusz pozostawił po sobie niezapomniane dzieła. Warto przypomnieć sobie jego utwory, zaaranżowane specjalnie dla wodzisławskiej Orkiestry przez Klaudiusza Janię. Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Zacznij od Bacha” czy „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Różne style muzyczne, piękne kompozycje oraz wspaniałe teksty Jonasza Kofty czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu wodzisławskiej orkiestry to gwarancja sukcesu.

- Koncerty Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej gromadzą sporą publikę, liczę na to, że i tym razem nasi słuchacze nie zawiodą. Od wielu lat podziwiałem twórczość pana Wodeckiego i bardzo się cieszę, że to właśnie jego utwory zaprezentujemy podczas marcowego koncertu. Będzie to swoisty hołd dla artysty i jego niepowtarzalnego wkładu w polską muzykę - puentuje Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.