WCK i Kino Pegaz w „Pociągu do Kultury"

Jedzie "Pociąg do Kultury"! Wodzisławskie Centrum Kultury i Kino Pegaz wraz z innymi instytucjami w województwie śląskim ruszyły we wspólną kulturalną podróż. Ci, którzy wybierają się na wydarzenia kulturalne Kolejami Śląskimi, mogą otrzymać bezpłatny bilet powrotny.

„Pociąg do Kultury" to akcja, w której każda zainteresowana osoba może otrzymać bezpłatny bilet powrotny z wydarzenia kulturalnego czy seansu kinowego. Zatem, korzystając z bogatej oferty Wodzisławskiego Centrum Kultury i kupując bilet na imprezy organizowane przez WCK czy seanse Kina Pegaz, podróżujący Kolejami Śląskimi wrócą do domu za darmo.

Bilet na wydarzenie kulturalne może być w wersji elektronicznej lub papierowej. Dodatkowo trzeba posiadać bilet na przejazd do Wodzisławia Śląskiego. Na podstawie tych dwóch biletów, w kasach Kolei Śląskich lub w pociągu, zostanie wydany bezpłatny bilet powrotny.

Taka podróż może być też doskonałą okazja do tego, by zobaczyć wyremontowany przez miasto Wodzisław Śląski z unijnych środków dworzec kolejowy, który został nominowany do nagrody „Marka - Śląskie" w kategorii „Dziedzictwo Kulturowe Regionu". Więcej o tym TUTAJ

Zadanie "Pociąg do Kultury" jest finansowane z budżetu Województwa Śląskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Więcej o akcji na stronie TUTAJ