Telefon: 32 455 48 55

Warsztaty artystyczne w WCK - doniczka w starym stylu

doniczka z kwiatami

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wiosenne warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”. Pełne inspiracji i kreatywnych pomysłów spotkanie odbędzie się 11 czerwca, w piątek o godz. 17:00 w WCK.

Za pomocą płatków szlagmetalu, farb, past oraz wycisków z foremek i odrobiny wyobraźni, uczestnicy stworzą wiosenną dekorację. Doniczka w starym stylu będzie oryginalną wiosenną ozdobą, być może upominkiem dla bliskiej osoby. O inspirujący przebieg spotkania zadba lokalna artystka, Julia Jarząbek - pasjonatka rękodzieła i dekoratorka.

- To ciekawa i atrakcyjna propozycja na wykonanie własnej niepowtarzalnej dekoracji wiosennej oraz możliwość twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie miłośników rękodzieła - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Plakat promujący warsztaty

Organizator zapewnia komplet materiałów do wykonania własnej pracy: gliniana doniczka o wysokości 20 cm, materiały dekoracyjne, akcesoria plastyczne. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 60 zł, a zapisy przyjmowane są do 9 czerwca pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.