Telefon: 32 455 48 55

W sercach grało nam reggae

Na te dwa dni Wodzisław Śląski czeka cały rok. Widowiskowe koncerty, artyści skradający serca niezawodnej publiczności i świetna atmosfera sprawiły, że 16. edycję Najcieplejsze Miejsce na Ziemi –Reggae Festiwal w pamięci zachowamy na długo.

 26 i 27 lipca podczas organizowanego na stadionie miejskim Reggae Festiwalu wystąpili między innymi: Tabu, Junior Stress, Bethel, Cała Góra Barwinków oraz goście specjalni: Gooral i Happysad. To muzyczne wydarzenie przyciągnęło fanów z całej Polski. Po raz kolejny nasze miasto odwiedzili fani jamajskich klimatów i żywiołowej muzyki, m.in. z Warszawy, Olkusza, Zawiercia, Ostródy czy z Rybnika. Wyborowa zabawa trwała pod sceną główną, jak i pod drugą sceną sound systemową ze strefą chill out na plaży. Dla festiwalowych gości, wzorem poprzednich lat, nie zabrakło miejsca pod namiot. Na specjalnym stoisku można było zakupić festiwalowe gadżety dedykowane 16. edycji imprezy.

- To był niesamowity czas, fenomenalna energia, którą nas obdarowaliście i którą poczuliśmy z podwójną siłą podczas naszego koncertu. Emocje, to co działo się przed dwa festiwalowe dni, pozostaną z nami na bardzo długo. Po raz kolejny udało się nam spełnić marzenia, zaprosić artystów, którzy z niepowtarzalną siłą porwali fanów. Było świetnie i nie wyobrażam sobie, by tego wydarzenia miało nie być - mówił Rafał Karwot, lider grupy Tabu, która współorganizuje to duże muzyczne wydarzenie.

Na festiwal zapraszał Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca. Miasto Wodzisław Śląski organizowało Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” oraz Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

źródło: Gazeta Wodzisławska