Telefon: 32 455 48 55

"Uwolnij ciało" stałym cyklem

Za nami kolejna odsłona warsztatów "Uwolnij ciało". Biorące udział w nich udział panie, otulone miękkim światłem i odpowiednią muzyką, uwalniały swoje ciała. I to nie od byle czego. Wraz z instruktorką Młagorzatą Karwot pozbywały się bólu, napięć, śladów stresu. Ciało, oddech, taniec – każde z osobna znaczy wiele. Ale siła drzemiąca w nich razem, połączona w jedno, uwalnia potężne pokłady energii.

Kolejna okazja do uwolnienia swojego ciała już w przyszłym miesiącu, bo 19 lutego. Dwugodzinny warsztat rozpocznie się równo o godzinie 16:00. Do udziału zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł. Zapisy przyjmowane są do 17 lutego pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Galeria