Telefon: 32 455 48 55

„Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” w WCK

bajkowe księżniczki

Anna, Elsa, Śnieżka, Arielka i inne bajkowe księżniczki na wyciągnięcie ręki! Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na barwny, muzyczny spektakl dla dzieci „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek”. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o 11:00.

Z okazji zbliżających się urodzin Elsy, jej siostra Anna przygotowuje wspaniałą muzyczną niespodziankę – urodzinowy bal Księżniczek. Mali widzowie spotkają się z bohaterami ze światowych bajek i odkryją odpowiedzi na pytania: Czy Bella, Śnieżka, Pocahontas i Arielka przyjmą zaproszenie Anny? Czy przybędą na czas? Jaką niespodziankę Elsie sprawią Diabollina i Urszula? Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i czy bal w ogóle się odbędzie? Życie zmienia nam plany, lubi przecież płatać różne figle…

Księżniczki wykonają takie utwory jak: „Dzień jak ze snu”, „Pierwszy raz jak sięga pamięć”, „Ulepimy dziś bałwana”, „Wyznanie Urszuli”, „Na morza dnie”, „Krasnoludki”, „Kolorowy wiatr”, „Żyrafka”, „Pół kroku stąd”, „Chcę uwierzyć snom” oraz „Mam tę moc”.

Obsada: Małgorzata Jagiełka, Paulina Masiak, Agata Puterko/Zuzanna Kotara, Ela Nagel, Tadeusz Chudecki (głos).

  • Czas trwania: około 1 h
  • Przedstawienie rekomendowane dla dzieci od 4 lat

Spektakl „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” odbędzie się w niedzielę, 10 listopada o godz. 11:00. Bilety w cenie 60-80 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronach: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet oraz www.kupbilecik.pl. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.