Telefon: 32 455 48 55

To będzie „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi”

zespół na scenie, cień publiczności

Przed nami najcieplejszy dzień w roku. To za sprawą wydarzenia, które od lat przyciągało tłumy do Wodzisławia Śląskiego. W tym roku nie może być inaczej. Przed nami 18. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu”. Widzimy się 24 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Całość poprowadzi Cheeba.

Program Reggae Festiwalu: 24 lipca (sobota)
17:00 – 18:00 Rozgrzewka
18:00 – 19:15 Johny Rockers
19:30 – 20:45 Dubska
21:00- 22:30 Tabu
22:45 – 00:15 Grubson
00:30 – 1:45 Sidney Polak

Bilety na wydarzenie można kupić online oraz w kasie WCK. Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12 roku życia mają wstęp darmowy. Kasa Wodzisławskiego Centrum Kultury czynna jest na pół godzinny przed seansami Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Bilet można zakupić również w dniu festiwalu w kasie. Kasa festiwalowa jest czynna od godziny 15:00 przy stadionie miejskim.

Wyróżnia się następujące rodzaje biletów:

· Pula biletów dla osób z Certyfikatem, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej;

· Pula biletów dla wszystkich (w tym osób bez certyfikatu), liczba tych biletów jest ograniczona limitem określonym w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonych przez władze państwowe w związku z pandemią COVID-19.

Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy. Każdy Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych na dzień Imprezy zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w obowiązujących przepisach prawa.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Na festiwal zaprasza prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy bądź jej odwołania. Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Regulamin imprezy [pdf, otwiera się w nowym oknie, 852 KB]

Oświadczenie opiekuna małoletniego uczestnika imprezy [pdf, otwiera się w nowym oknie, 821 KB]

Oświadczenie uczestnika imprezy - dla posiadaczy biletów z puli dla wszystkich [pdf, otwiera się w nowym oknie, 791 KB]