Teatralne przygody Koziołka Matołka

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kwietniowe "Rodzinne Spotkania z Teatrem". W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 16:00, mali widzowie wraz z rodzinami zobaczą spektakl muzyczny „Koziołek Matołek i jego przygody”.

Ta muzyczna bajka, pełna ciekawych przygód, zabawnych perypetii, wartkiej akcji oraz nietuzinkowych dialogów z pewnością przypadnie do gustu wodzisławskiej publiczności. Autorska, muzyczna i scenograficzna oprawa czynią spektakl niezwykle ciekawym, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych. Bajka jest lekturą w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

 

- Tym razem proponujemy spektakl muzyczny, stworzony na klasyce polskiej bajki łączącej pokolenia. Wydarzenie to będzie z pewnością okazją do dobrego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spektakl oparto na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie placówki. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.