Telefon: 32 455 48 55

Teatr Tańca Memento

Tancerze Memento podczas występu

Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Teatr Tańca Memento przygotowuje spektakle taneczne w różnych stylach tanecznych.

Teatr Tańca Memento prowadzi Małgorzata Karwot. Grupa pracuje podczas zajęć teatralno-tanecznych, które odbywają się w Wodzisławskim Centrum Kultury oraz w sali na Dworcu PKP w Wodzisławiu Śląskim.  Treningi są realizowane w 3 grupach: dzieci, juniorzy, seniorzy. 
Zespół ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród z zawodów o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.  Finałem każdego sezonu artystycznego jest przygotowywany przez każdą z grup spektakl taneczny oparty o autorski scenariusz zespołu. W przedstawienia teatr porusza ważne dla danej grupy wiekowej temat społeczny. 

 Teatr Tańca Memento zrealizował następujące spektakle: "Oto człowiek", "Kim jesteś?", "Społeczność lalek", Jesteśmy tacy sami", "Sieć",  "Wolni niewolni", "Kontrasty", "Wojownik światła", "Calineczka", "Dziecko lasu", "Przebudzenie", "Mały i duży książe", "Machina", "Szepty", "Dialog", "Sekrety morza", "Wyimaginowany świat", "W krainie melodii", "Flow", "Zwier(z)ciadło", "Murowany kwiat", "Białe piórko", "NIEbo", "Czego uczą nas gwiazdy", "poMOC".

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć w wyznaczonym dniu i godzinie. Następnie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do grupy należy zarejestrować się w bazie uczestników za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 32 4554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl. 

Dzieci niepełnoletnie na spotkanie naborowe przychodzą z rodzicem / opiekunem prawnym. 

ZAPISY NA SEZON 2023/2024

  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Nabory - 6 września (środa), godz. 16:00 – dzieci 4-7 lat, 17:00 – dzieci 8-12 lat, godz. 18:00 – młodzież 13-16 lat, 19:00 – młodzież 16 + lat, sala kameralna WCK
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>
  • Harmonogram zajęć - poniedziałki WCK godz. 16:00 dzieci, godz. 17:30 juniorzy, godz. 19:00 seniorzy, środy PKP godz. 16:00 dzieci, godz. 17:30 juniorzy, godz. 19:00 seniorzy

Na zajęciach należy mieć zmienny strój sportowy oraz wygodne obuwie sportowe.

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.