Telefon: 32 455 48 55

Teatr Tańca Memento

Tancerze Memento podczas występu

Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Teatr Tańca Memento przygotowuje spektakle taneczne w różnych stylach tanecznych.

Teatr Tańca Memento prowadzi Małgorzata Karwot. Grupa pracuje podczas zajęć teatralno-tanecznych, które odbywają się w Wodzisławskim Centrum Kultury oraz w sali na Dworcu PKP w Wodzisławiu Śląskim.  Treningi są realizowane w 3 grupach: dzieci, juniorzy, seniorzy. 
Zespół ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród z zawodów o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.  Finałem każdego sezonu artystycznego jest przygotowywany przez każdą z grup spektakl taneczny oparty o autorski scenariusz zespołu. W przedstawienia teatr porusza ważne dla danej grupy wiekowej temat społeczny. 

 Teatr Tańca Memento zrealizował następujące spektakle: "Oto człowiek", "Kim jesteś?", "Społeczność lalek", Jesteśmy tacy sami", "Sieć",  "Wolni niewolni", "Kontrasty", "Wojownik światła", "Calineczka", "Dziecko lasu", "Przebudzenie", "Mały i duży książe", "Machina", "Szepty", "Dialog", "Sekrety morza", "Wyimaginowany świat", "W krainie melodii", "Flow", "Zwier(z)ciadło", "Murowany kwiat" i "Białe piórko".  

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć w wyznaczonym dniu i godzinie. Następnie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do grupy należy zarejestrować się w bazie uczestników za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 32 4554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl. 

Dzieci niepełnoletnie na spotkanie naborowe przychodzą z rodzicem / opiekunem prawnym. 

ZAPISY NA SEZON 2022/2023

  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • 2 września (piątek), godz. 17:00 – dzieci 6-11 lat, 18:00 – dzieci 12-15 lat, 19:00 – młodzież 16 + lat, sala kameralna WCK
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>
  • Harmonogram zajęć - poniedziałki WCK godz. 16:00 dzieci, godz. 17:30 juniorzy, godz. 19:00 seniorzy, środy PKP godz. 16:00 dzieci, godz. 17:30 juniorzy, godz. 19:00 seniorzy

Na zajęciach należy mieć zmienny strój sportowy oraz wygodne obuwie sportowe.

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.