Telefon: 32 455 48 55

Stand-up'er Marcin Zbigniew Wojciech w WCK

Siedemnaście lat na scenie, dwadzieścia pięć milionów wyświetleń na YouTube i ponad tysiąc siedemset występów na koncie. Przed Państwem wystąpi żywioł sceniczny i dusza towarzystwa – Marcin Zbigniew Wojciech – znany w całej Polsce aktor, konferansjer i stand-up'er. Komik pojawi się w piątek, 14 kwietnia o 20:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w WCK ze swoim najnowszym programem pt. ,,SZTOS” i jak zawsze będzie szczery do bólu, ostry i trafiający w punkt.

YouTube: https://www.youtube.com/c/MarcinZbigniewWojciech
WYSTĘPY: https://www.marcinwojciech.pl/bilety/
INSTAGRAM: https://instagram.com/marcin_zbigniew_wojciech
FEJS: https://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/
TikTok: https://www.tiktok.com/@mzwstandup

Prosimy o wcześniejsze przyjście, aby zająć jak najlepsze miejsca. Bilety są nienumerowane.

BILETY: 40 PLN (przedsprzedaż), 50 PLN (dzień występu) dostępne na https://www.marcinwojciech.pl/14423/www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet oraz w kasie WCK.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.