Telefon: 32 455 48 55

Sprzedaż biletów na Dni Wodzisławia Śląskiego

Trwa sprzedaż biletów na koncerty organizowane na stadionie miejskim podczas 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Bilet w postaci pamiątkowej, materiałowej opaski identyfikacyjnej na rękę, ważnej przez dwa koncertowe dni 8 i 9 czerwca br., kosztuje 2 złote.

Opaskę zakłada się na rękę i zaciska. Radzimy założyć ją w taki sposób, by nie uciskała zbyt mocno ręki. Opaska upoważnia do wstępu na stadion miejski podczas dwóch koncertowych dni.

Osoby w wieku 7-12 lat obowiązkowo otrzymają od agencji ochrony opaskę z miejscem na numer telefonu opiekuna prawnego. Dzieci do lat 6 mogą otrzymać taką opaskę na życzenie opiekunów. Dzieciom i młodzieży szkolnej zaleca się zabranie ze sobą legitymacji szkolnej.

 

Przypominamy najważniejsze zagadnienia z regulaminu uczestnictwa w imprezie:

- dzieci do 12 roku życia mogą przebywać na terenie imprezy pod opieką opiekunów prawnych;

- dzieci do 6 roku życia mają na imprezę wstęp bezpłatny bez opaski – na życzenie opiekuna prawnego dziecko otrzyma od agencji ochrony opaskę z miejscem na numer telefonu opiekuna;

- w razie kontroli niepełnoletni uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający ich wiek;

- poza oczywistymi rzeczami jak broń, materiały wybuchowe czy ostre narzędzia, na teren imprezy nie wolno wnosić także: wskaźników laserowych, napojów alkoholowych, środków odurzających, instrumentów muzycznych. Jakichkolwiek ostrych, ciężkich twardych, szklanych, metalowych lub innych przedmiotów, jak np.: parasolek z ostrym zakończeniem, lornetek, łańcuchów, a także butów, plecaków lub odzieży zawierające twarde lub ciężkie elementy. Flag, transparentów lub tablic niebędących w bezpośredni sposób związanych z imprezą lub przekraczających swoim rozmiarem wielkość 1m², rowerów, motocykli, zwierząt.

 

W sobotę, 8 czerwca na stadionie miejskim wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu i Kult z Kazikiem Staszewskim. W niedzielę, 9 czerwca zobaczymy koncerty: Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, DJ SOFi, Michała Szczygła oraz Kombii. Pozostałe atrakcje, w tym występy w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" z koncertem Jose Torresa i Leszka Cichońskiego oraz innymi atrakcjami dla mieszkańców (7 czerwca) będą bezpłatne.

 

 

Regulamin uczestnictwa

 

Przedsprzedaż biletów prowadzą: Wodzisławskie Centrum Kultury oraz MOSiR Centrum.

Przedsprzedaż:

- kasa Wodzisławskiego Centrum Kultury, ul. ks. płk. W. Kubsza 17: wtorek i piątek 12:00-17:00 oraz w czwartek 8:00-13:00, dodatkowo na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami. Przedsprzedaż do 6 czerwca.

- kasa Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00. Przedsprzedaż trwa do 7 czerwca.

- kasa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Bogumińska 8: poniedziałek-piątek: 7:00-15:00. Przedsprzedaż trwa do 7 czerwca.

 

Godziny otwarcia kas biletowych na stadionie miejskim (ul. Bogumińska):

7 czerwca, piątek: 12:00-20:00

8 czerwca, sobota: 10:00-22:00

9 czerwca, niedziela: 10:00-21:00

 

Partnerzy główni: właściciel marki Tyskie oraz Restauracja Pilsner Pub.

Partner: Handlobud – Hurtownia Materiałów Budowlanych