Telefon: 32 455 48 55

SPIN ogłasza nabór na zajęcia tańca towarzyskiego

Od stycznia br. rusza nabór do Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego „ARA”. Przyjmowane są dzieci w wieku od 8 lat oraz młodzież szkół średnich i studenci.

Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki oraz Jakub Żurek. Formacja działa w Wodzisławskim Centrum Kultury. SPIN specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski i Europy. Zajęcia odbywają się popołudniami od poniedziałku do piątku w salach WCK oraz na sali gimnastycznej SP 3 i w Gimnazjum 1 w Wodzisławiu Śląskim.

Nabór odbywać się będzie podczas regularnych zajęć w następujących dniach i miejscu:

  • grupa 8-11 lat – środy godz. 17:30 sala widowiskowa WCK,
  • grupa 12-15 lat – poniedziałki godz. 16:00 sala gimnastyczna w SP nr 3,
  • grupa powyżej 16 lat – czwartki godz. 16:30 sala gimnastyczna w SP nr 3.

Formacja organizuje Galę Taneczną Mix (wiosna) w Wodzisławskim Centrum Kultury, na którą co roku przyjeżdżają formacje z całej Polski. Koszt udziału w zajęciach wynosi 350 zł na rok. Klub tworzy 7 formacji podzielonych ze względu na wiek tancerzy. Wśród nich znajduje się formacja Dancing SPIN Ladies, którą tworzą wyłącznie dziewczynki. Jest to świetne rozwiązanie dla małych tancerek, które przychodzą na zajęcia bez partnera. KTT SPIN jest wicemistrzem Polski w kategorii tańca latynoamerykańskiego w wieku pow. 15 lat.