Telefon: 32 455 48 55

Spektakl teatralny TTM „Zwier(z)ciadło” powraca

trzy pomalowane kobiety, jedna tyłem

Taniec, światło, dźwięk, niezwykła choreografia, kostiumy... I te emocje! "Zwier(z)ciadło" na specjalną prośbę publiczności wraca na deski wodzisławskiej sceny. Teatr Tańca Memento wystawi go już pod koniec kwietnia.

„Zwier(z)ciadło” to spektakl taneczny, którego tematem staje się próba ukazania drugiego niezwykłego oblicza natury człowieka, nie do końca ludzkiego, a nieco bardziej zwierzęcego. Jego premiera miała miejsce 12 lutego 2022 r. i spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami.

Jest w nas coś nieodkrytego, nieokiełznanego; czy jest to potencjał czy jednak coś, co działa na naszą niekorzyść? Czy jest w nas jakaś cząstka zwierzęcia? Co łączy człowieka i zwierzę? Te pytania skłoniły nas do stworzenia nowego spektaklu – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Spektakl "Zwier(z)ciadło" został przygotowany przez najstarszą grupę Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialny jest Radosław Bujok. W spektaklu wystąpią: Małgorzata Karwot, Dominika Ryszka, Patrycja Amborska, Paulina Kaźmierczak, Paulina Kotowska, Sabina Chojecka, Wiktoria Czaplak, Karolina Leśniewska, Izabela Rosińska, Danusia Badura, Natalia Knesz, Kaja Materzok, Laura Popek, Apolonia Reclik, Kamila Sąsiadek, Antosia Krótki.

Spektakl obędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury 27 kwietnia o godzinie 11:00. Bilety w cenie 10 zł są dostępne po rezerwacji pod nr: 32 455 48 55, wew. 28.