Spektakl taneczny „Dziecko Lasu”

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności najmłodsi tancerze Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Mimo, iż taniec będzie odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabraknie w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nada całości niesamowitą ekspresję.

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III szkół podstawowych będą mogli zobaczyć spektakl 2 października o godz. 10:00. Cena biletu: 8 zł.

Reżyserią i choreografią zajęły się Małgorzata Karwot, Agnieszka Wizner. Za światła odpowiada: Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił: Sebastian Załęski. Scenografię i rekwizyty stworzyli Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik.

W spektaklu wystąpią: Julia i Małgosia Zielińska, Franek i Hania Sosna, Maria i Magdalena Wizner, Malwina i Nadia Rumpel, Magda Chwołka, Karolina Chalewska, Bartek Macionczyk, Zuzia Czarny, Julia Hoszek, Jan Komasiński, Liliana Kowol, Jessica Orzechowska, Marcelina Smyczek, Laura Tomaszewska.

 

Zapisy przyjmuje dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK. Osobą do kontaktu jest Izabela Sobota, iza.s@wck.wodzislaw.pl, tel. 32 455 48 55.