Spektakl "Przebudzenie" Teatru Tańca Memento

7 października br. Teatr Tańca Memento zaprasza do Wodzisławskiego Centrum Kultury na spektakl pt. "Przebudzenie". Jego premiera miała miejsce 18 marca 2018 r.

"Przebudzenie" to spektakl taneczny Teatru Tańca Memento, który spogląda z refleksją na człowieka i jego istnienie. Zastanawiając się nad naszą egzystencją, próbujemy odpowiedzieć na pytanie czy jest to prawdziwe życie, czy przypadkiem coś nam nie umyka w codzienności. Rozgorączkowani, a zarazem uśpieni biegniemy, ale czy ten bieg ma właściwy cel...?
 
Nietuzinkowe stroje, rekwizyty i gra świateł pozwolą widzom poczuć wyjątkową atmosferę opowieści, a muzyka wprowadzi w nastrój napięcia i zaciekawienia fabułą widowiska. Spektakl "Przebudzenie" został przygotowany przez najstarszą grupę Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.
 
Przedstawienie wyreżyserowały Małgorzata Karwot. W tworzeniu choreografii pomagał Bartłomiej Chwoła. Przedsięwzięcie wspierała Agnieszka Wizner. Za światło odpowiedzialny jest Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił Sebastian Załęski. Za scenografię i rekwizyty odpowiedzialni są Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik. W spektaklu wystąpią: Małgorzata Karwot, Bartłomiej Chwoła, Dominika Ryszka, Ewa Hynek, Kamila Szyszka, Mateusz Soboszek, Oliwia Pawlusińska, Patrycja Amborska, Paulina Kaźmierczak, Paulina Kotowska, Sabina Chojecka, Wiktoria Czaplak, Wiktoria Świtała, Zuzanna Boczar i Zuzanna Włoczek.
Plakat promujący wykonał Jacek Turek, a zdjęcia do niego są autorstwa Julii Materzok. Tekst: Małgorzata Karwot na podstawie "Przebudzenie" Anthony de Mello. Czyta: Patrycja Majdak.
 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.